OLUŚ

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK OLUŚ OK. 3 LATA 616093901926911 (61/23)

WIELKOŚĆ: ŚREDNI

SZCZEPIENIA: TAK

KASTRACJA: TAK

BOKS; 41


SZYBKA ŚCIĄGA:

– wesoły, łagodny, przyjacielski
– uwielbia zabawy z piłeczką
– kocha bliskość człowieka
– bardzo energiczny, łatwo utrzymuje skupienie


Dzień dobry, jestem Oluś i pies ze mnie po prostu do kochania!

A jak psa kochać? Już mówię!

Po pierwsze – dużo zabawy. I to takiej z sensem! Bo przecież samo rzucanie piłeczki i bieganie za nią w kółko jeszcze nikomu na zdrowie nie wyszło. Szanujmy się – jeśli pies ma być mądrym kompanem, to i w zabawach z psem Człowiek choć ździebko wysilić się powinien. Zmiany, nowości, świeże pomysły – to sobie cenię!

Po drugie – to karmić dobrze trzeba. Wiesz, ja to łasuch jestem i zjem prawie wszystko, co mi podasz. Bo ufam w to, że czytać umiesz i czytasz składy tego, co mi podajesz. Nie czytasz? No weź… to jak ja mam ufać, żeś mądrzejszy ode mnie?

Po trzecie – dbać o mnie wypada. Regularne kontrole zdrowotne to nie żaden ekstrawagancki pomysł, ekstrawaganckie to są ogromne wydatki na leczenie, jak już coś się w psim organizmie spsuje, a Ty to późno zauważysz. No i grooming! Toć też nie jest wcale taka awangarda! Moja sierść doceni od czasu do czasu porządne trymowanko, a Twoja przestrzeń osobista doceni, że zdrowy kłak wypada rzadziej niż kłak zaniedbany.

Jest też po czwarte, po piąte, po szóste… No ale chyba sam wiesz – kochać psa to po prostu traktować go z szacunkiem dla jego indywidualnych potrzeb. Bo psa to się nie posiada, z psem się życie dzieli. Jeśli postanowisz podzielić swoje ze mną… będę przeszczęśliwy!

Pozdrawiam,
Oluś


Opis przygotowany przez wolontariuszy schroniska.

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.