PACO

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK PACO OK. 8 LAT 932001000585847 (415/17)
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: c-12

SZYBKA ŚCIĄGA:
– delikatny, łagodny, bardzo wpatrzony w człowieka
– uczy się akceptować inne psy, dobrze się komunikuje
– dobrze chodzi na smyczy
– dobrze się czuje w pomieszczeniach zamkniętych

 
Dzień dobry, jestem Paco. Czy wiecie, że Paco to imię pochodzenia hiszpańskiego i jest skrótem od imienia Francisco? Wzięło się to od świętego Franciszka, który nazywany był Pater Comunitatis, w skrócie „Paco”! Ciekawe, nieprawdaż?!
 
Święty Franciszek lubił wszyyyystkie stworzenia. Ostatnio się tego dowiedziałem. Na podstawie tych informacji postanowiłem więc zmienić swoje życie i dziś uczę się akceptować inne psy. Szukam domu, który skutecznie pomoże mi je polubić. Nie mam problemów z komunikacją z innymi czworonogami, ale potrzebuję kogoś, kto na nowo pomoże mi zbudować pewność siebie w relacjach z psami, która uleciała ze mnie jak powietrze z pękniętego balona, kiedy trafiłem do schroniska… Chciałbym móc w pełni cieszyć się życiem.
 
Natomiast w relacjach z Człowiekiem to ja, drodzy Państwo, kompletnie problemów nie mam. Kocham całym sobą, całym sobą czerpię radość z obcowania z dwunożnymi. Kocham ludzi, a ludzie chyba odbierają moją pozytywnoą energię, bo nawet tutaj, wśród tylu innych psów!, szybko znalazłem i zjednałem sobie przyjaciół z grona pracowników i wolontariuszy.
 
Jestem łagodnym, wyciszonym i delikatnym psem. Nie mam absolutnie żadnych problemów z dotykiem. W pomieszczeniach zachowuję czystość i nie niszczę swojego posłanka.
 
Szukam więc domu, który pomoże mi na nowo rozwinąć skrzydła, bym mógł znów stać się psem pewnym siebie, w pełni otwartym i radosnym. Mam nadzieję, że długo nie będę musiał czekać…
 
Wpadnij mnie poznać!
Pozdrawiam,
Paco

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.