PAJDA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA PAJDA OK. 6 LAT 616093901349207 (223/21)
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: B-11

SZYBKA ŚCIĄGA:
– łagodna, wesoła, otwarta
– nie ma problemów z dotykiem
– grzecznie chodzi na smyczy
– lubi inne psy
– kocha pływanie
– preferuje powolne spacery z wieloma przystankami na węszenie

Cześć, jestem Pajda. Trafiłam tutaj w lipcu tego roku. Ktoś przywiózł mnie z terenu gminy Kolbudy i porzucił w Gdańsku. Nie wiem, po co ta cała podróż była… Finał jej jednak taki, że jestem tutaj i rozglądam się za Domem, który zabierając psa w podróż, zawsze pamięta spakować go do samochodu wracając.
 
Jestem przyjacielska, bezkonfliktowa, otwarta i wesoła. Pięknie reaguję też na korekty i jestem bardzo karną sunią. Mówią, że współpraca ze mną to czysta przyjemność, a ja zarumieniłabym się, gdybym mogła, bo taka po prostu jestem – lubię być pomocna i skupiona na Przewodniku.
 
Bez problemów pozwalam się ubrać w szelki, co do dotyku to nigdy nie mam obiekcji. Ludzkie dłonie kojarzą mi się z głaskaniem, ufam im w stu procentach.
 
Na spacerach cenię sobie możliwość kontemplacji zapachów wszelakich, węszenie sprawia mi wielką przyjemność, więc jeśli spacery to dla Ciebie zawsze wyścig z czasem i nabijanie kilometrów, to sądzę, że możemy się nie dogadywać.
Uwielbiam też pływać! Kiedy jest ciepło, nie odpuszczę żadnemu zbiornikowi wody. A że pływanie to zawsze zdrowy sport dla psa, to bardzo bym chciała pod Twoim okiem oddawać się tej pasji najczęściej jak się da.
 
Choć w skupianiu się na Przewodniku jestem świetna, przyznać muszę, że do ideału trochę mi brakuje. Jest jeden czynnik, który zawsze odwróci moją uwagę – inne pieski. Bo ja uwielbiam inne psy! Kocham się z nimi bawić, ganiać i szaleć.
 
Jak widzisz, chyba całkiem nieźle się prezentuję. Sprawdzę się jako towarzyszka nawet początkującego psiarza, bo tak właściwie jedyne, czego potrzebuję, to miłość. Miłość wielka w pełnym psio-człowieczym wydaniu – taka dążąca do wzajemnego zrozumienia. Z taką miłością będziemy razem mieli wszystko.
 
Czekam więc.
Pajda
 
Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.