PAN PAZUREK

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOCUR PAN PAZUREK OK. 5 LAT 616093901349078 (K61/21)
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
WOLIERA E

SZYBKA ŚCIĄGA:
-      bardzo ciekawski i wszędobylski
-      otwarty, kontaktowy
-      nie ma problemów z dotykiem, daje się brać na ręce
-      łakomczuch

Cześć jestem Pazurek, Pan Pazurek. Prawie jak Bond, James Bond! Różnica między Nami jest taka, że ja jestem do wzięcia!
 
Można powiedzieć, że jestem zwykłym kotem. Przecież ciekawość u kota to coś zupełnie zwykłego. Tylko, że moja ciekawość jest ponadprzeciętna! Coś się ruszy? Muszę to sprawdzić! Jakiś szmer? Trzeba to zbadać! Dlatego trzeba tez mnie pilnować, żebym z tej mojej ciekawości, na przykład, nie uciekł z domu, gdzie czyha bardzo dużo niebezpiecznych miejsc. Pamiętaj – koty mają rozum małego dzieciaczka, dlatego Ty, mój przyszły Rodzicu, musisz zadbać o moje bezpieczeństwo.
 
Lubię towarzystwo człowieka, sprawia mi to dużą przyjemność. A że nie mam problemów z dotykiem to można mnie głaskać praktycznie wszędzie! Głowa, plecy, szyja – bez różnicy. Każda część ciała lubi i chce być miziana.
 
Z tego co mi wiadomo to mam jakiś kłopot ze zdrowiem, nie do końca rozumiem o co chodzi, medycyna nie jest moją dobrą stroną. Z tego co zrozumiałem to mam jakiegoś wirusa, który powoduje, że mogę częściej chorować. Najlepiej będzie jak podpytasz tutejsze Doktorki. To bardzo miłe Panie, opowiedzą wszystko i odpowiedzą na każde pytanie związane z moim zdrowiem.
 
Oto cały ja! Wszyscy wokół mówią, że mnie to tylko brać i kochać! A ja podpisuję się pod tym stwierdzeniem wszystkimi czterema łapkami!
 
Pozdrawiam,
Pan Pazurek
 
Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.