PAN PIES

Napisany przez identek . W dziale Galeria

“PAN PIES” OK. 11  LAT 616093900045163 (519/17)
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
SZCZEPIENIA: TAK
BOKS: C15

Szybka ściąga:
- pozytywny stosunek do ludzi, dzieci
- pozytywny stosunek do psów
- duża ciekawość do kotów
- czuje się swobodnie w pomieszczeniach zamkniętych
- dobrze jeździ samochodem
- zna podstawowe komendy
- dobrze chodzi na smyczy


 

Witam, nazywam się Pan Pies! W Schronisku mieszkam od września 2017 roku.

Pokazałem się tutaj tylko z najlepszej strony. Szybko łapię kontakt z przewodnikiem, jestem karny, posłuszny i bardzo towarzyski. Dobrze czuję się w pomieszczeniach zamkniętych, a w swoim boksie ani razu nie zniszczyłem legowiska i nic nie pogryzłem! Nawet jeździłem windą i wcale a wcale się nie stresowałem!

Uwielbiam spacery, ale z racji mojego wieku muszą one być dopasowane do pogody i do mojego samopoczucia. Kocham tarzać się w trawie, przepadam za zabawą z piłką. Kontakt z człowiekiem to dla mnie sama frajda, wręcz pcham się na kolanka. Zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne znoszę z godnością, nie protestuję i jestem chyba najlepiej przebadanym psem w całym Schronisku, od kiedy moja wolontariuszka zabrała mnie na zewnętrzną, specjalistyczną diagnostykę. Adoptując mnie, masz jasność co do mojego stanu zdrowia.

Bardzo czekam na odmianę swojego losu. Fajny ze mnie Pan Pies i zasługuję na szansę.

Pozdrawiam, Pan Pies


 

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.