PAPAJA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA PAPAJA OK. 7 LAT 616093900089593 (540/14)
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: A-8

SZYBKA ŚCIĄGA:
– wesoła, łagodna, otwarta
– energiczna, wymaga sporo uwagi i ruchu
– dobrze chodzi na smyczy
– świetnie skupia się na Przewodniku
– nie wykazuje negatywnych zachowań względem innych psów
– nie ma problemów z dotykiem, zakładaniem szelek i ubieraniem w chłodne dni

                                                            

Cześć, jestem Papaja. Trafiłam tutaj we wrześniu 2021 roku z klatki schodowej przy ulicy Biegańskiego. Ktoś ubrał mnie w bandamkę, ucałował w nos i kazał mi szukać sobie nowego życia. Tak to to wszystko troszkę wyglądało…
 
No i wylądowałam tutaj. Nie jest źle, mam tu wielu Przyjaciół, ciepły kącik i pełną michę. Brakuje mi tylko jednego: uwagi. Jestem mocno skupioną na Człowieku sunią, która wymaga ogromu atencji, aprobaty i zaangażowania ze strony Opiekuna. Nie sprawia to, żem problematyczna, ale gwarantuje, że żyć w cieniu ludzkiego życia nie będę – zawsze będę jego centrum, zawsze będę szła równolegle z kochanymi Osobami, zawsze będę chciała Ci towarzyszyć, wspierać Cię i doprawiać nasze wspólne życie tonami nieopanowanej miłości.
 
Jestem radosna, mało co jest w stanie przyćmić mój entuzjazm. Jestem też w pełni obsługiwalna – zakładanie szelek, ubranka czy pielęgnacja nie są dla mnie żadnym kłopotem (więc i dla Ciebie nie będą). Na spacerze zachowuję się spokojnie – grzecznie truchtam na smyczy, nie zaczepiam innych psów, kocham bawić się piłeczką i bardzo cenię sobie krótkie przerwy, kiedy bez skrępowania mogę wywalić się na trawie i wystawić brzuch do czochrania.
 
Wady? Mówią, że nie mam! Mam za to jedną podstawową potrzebę, której zaspokojenie zapewni nam spokojne wspólne życie – potrzebuję dużo ruchu i tyle samo wysiłku intelektualnego. Nie jestem już najmłodsza, ale energii do spożytkowania mam masę. No a niespożytkowana energia zamienia się… we frustrację, w skłonności destrukcyjne, w próby ucieczki czy szarpanie na smyczy.
 
Czy to nie prosty układ? Ty dajesz mi uwagę, poświęcasz mi czas, a ja oddaję Ci… wszystko. Absolutnie wszystko, co tylko pies może mieć. Całą miłość świata, totalne oddanie, absolutny entuzjazm i szczyptę tego szaleństwa, które sprawia, żem sunia prosto spod herbu TTB.
To jak? Dasz się skusić?
Pozdrawiam,
Papaja
 
Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.