PESTKA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA PESTKA OK. 10 LAT 941000011788832 (644/18)
WIELKOŚĆ: MAŁA
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: A-14
SZYBKA ŚCIĄGA:

– delikatna, łagodna i wyciszona
– uczy się chodzić na smyczy
– akceptuje psy i koty
– szuka spokojnej i cichej rodziny
– pozwala brać się na ręce


Cześć, nazywam się Pestka. Moje siostry i bracia już się Wam przedstawiali, a ja musiałam trochę poczekać. Ba!  Większość z naszej dziesiątki zdążyła już wybrać się do nowych domów! Jestem przedostania z klanu, który trafił do Schroniska zimą po śmierci opiekuna.
 
W pierwszym kontakcie jestem nieśmiałą i wycofaną sunią. Unikam raczej nowych znajomości, ale też jestem na tyle uległa i delikatna, żenawet w przykrych, w moim mniemaniu, sytuacjach, zdaję się na człowieka, wierząc, że większość ludzi jednak wie, co dla mnie dobre.
Dla znajomych jestem kontaktową, nakolankową przyjaciółką. Taka sunia do kochania – tak o mnie mówią i ja bym się pod tym wszystkimi łapkami podpisała.
 
Dopiero w Schronisku zaczęłam się uczyć chodzenia na smyczy i choć idzie mi bardzo dobrze, to jednak na spacerki powinnam wychodzić w szelkach, a Ty powinieneś uzbroić się w cierpliwość, miewam bowiem czasem wątpliwości co do tych spacerków całych, potrafię zatrzymać się na środku chodnika i zarządzić bunt. Nie martw się jednak, zawodowa ze mnie podróżniczka naramienna!
 
Lubię i akceptuję inne psy, idealnie sprawdzę się jako towarzyszka dla innych domowych czworonogów, jednak zważając na moją filigranową osobowość, nie zafunduj mi, proszę, za braciszka jakiegoś rozszczekanego, energicznego szoguna. Zdecydowanie wolę spokojniejsze pieski.
 
Znam pomieszczenia zamknięte i dobrze się w nich czuję. Bywałam też u lekarzy i choć w gabinecie to już nie czuję się za pewnie, to awantur nie wszczynam i pozwalam przeprowadzić na sobie wszelkie niezbędne badania i zabiegi pielęgnacyjne.
 
Właściwie to ja powinnam już chyba kończyć, bo napisałam o sobie tyle dobrego, że zaraz sobie pomyślicie, że ze mnie jakaś samochwała. Nie jest tak… Jestem nieśmiałą, wyciszoną, łagodną i delikatnie zamkniętą w sobie sunią, która liczy na cichy, spokojny i po prostu kochający dom. Czy mam szansę spełnić marzenia?
 
Pozdrawiam,
Pestka
ADOPCJA MOŻLIWA PO KONSULTACJI Z LEKARZAMI WETERYNARII SCHRONISKA

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.