PETKA

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOTKA PETKA OK. 7 LAT 616093900975801 (w/12)
STERYLIZACJA: TAK
SZCZEPIENIA: TAK
WOLIERA MAŁA

SZYBKA ŚCIĄGA:
-drobna, mała kotka
-radosna, pogodna
-nie ma problemów z dotykiem, lubi być brana na ręce
-zgodna z innymi kotami


 
Cześć, jestem Petka.
 
Muszę powiedzieć, że zasiedziałam się trochę w schronisku, bo to już kilka lat minęło od mojego przyjazdu…A to dlatego, że moje początki nie były łatwe. Byłam bardzo waleczną kotką, która nie chciała być dotykana, nie dawałam sobie nic zrobić! Ale jak to mówią: „było, minęło”. Postaram się opisać jak jest teraz, bo to już zupełnie inna historia.
 
Teraz jestem bardzo przytulastym kotem! Przytulak nad przytulakami! Jak zobaczę, że ktoś wchodzi do woliery to od razu zaczynam miauczeć, zwracać na siebie, wchodzić pod nogi. Bo przecież jesteś tu po to, żeby mnie pogłaskać? Jak weźmiesz mnie na ręce to mocno się do Ciebie przytulę całym moim drobnym ciałkiem. Bo ja raczej z tych mniejszych jestem.
 
Z innymi kotami się lubię. Jeśli widzę, że jakiś mój pobratymiec nie bardzo chce się ze mną zakumplować to grzecznie schodzę mu z drogi. Jestem ugodowa, ale jeśli zaczniesz głaskać innego kota, to ja szybko wcisnę się przed szereg i wepchnę się pod Twoją rękę. Jeżeli miałabym mieć kociego towarzysza to musisz pilnować, żeby nie było między nami żadnych niesnasek przez zazdrość o Ciebie. Przy odpowiednim wprowadzeniu do nowego domu nie powinno być żadnych problemów.
 
Miałam też okazję poznać ludzkie dzieci. I muszę przyznać, że całkiem je polubiłam. Zwłaszcza, jak znalazłam się na rękach i mogłam się wtulić, głośno pomruczeć i po chwili zrobić sobie krótką drzemkę. Jestem urodzonym śpiochem, więc czasem zdarzy mnie się zasnąć na rękach.
 
Jeśli chodzi o wizyty u lekarza to musisz wiedzieć, że nie wszystko lubię. Dam sobie zajrzeć do pyszczka, czy sprawdzić uszy. Ale jeśli coś się mi nie spodoba to potrafię uderzyć łapą odstraszająco i syknąć, także musisz być czujnym.
 
Dzięki pracy, która została wykonana przez moich opiekunów jak i przeze mnie jestem już gotowa, by ruszyć do nowego domu! A może do Twojego?
 
Pozdrawiam,
Petka
 
Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.