Ułatwienia dostępu

Logo Schroniska Promyk

Na skróty

Ważne telefony

Lokalizacja schroniska

ANDY /W PROCESIE ADOPCYJNYM OD 11.05.2024/

DSC_7139-Edit

PIESEK ANDY OK. 3 LATA 616093901961595 (177/23)

WIELKOŚĆ: ŚREDNI

SZCZEPIENIA: TAK

BOKS: 11

SZYBKA ŚCIĄGA:

– młody i bardzo energiczny

– podszczypuje z ekscytacji

– nic nie umie, ale chętnie się nauczy

– podczas spaceru umie wyluzować

– dla aktywnych ludzi

Dzień dobry,

jestem Andy, bo ponoć nieźle warcholę, hehehe 🙂 No i coś w tym jednak jest, bom młody, niekrzesany, nieogarnięty, ale przy tym przeuroczy!

Sami zobaczcie, jaki ze mnie ładny gość. Czółko tylko letko myślą skalane, oczy ciut błądzą za rozumem… Co się dziwić, jak taki młodziak za kratami spędza większość czasu i nie ma gdzie ani nabrać ogłady, ani spożytkować megaton energii. Wprawdzie cioteczki się starają, zabierają na spacery, ćwiczą mózg, ale mi wciąż mało.

Nie da się ukryć, że nie przepadam za schroniskiem. Wiem, ponoć niektórzy moi kumple potrafią się jakoś w tych warunkach odnaleźć, ja jednak wzbijam się na wyżyny emocji, nakręcam jak pozytywka i nie bardzo lubię zostawać sam po spacerze. Za to jak już wystrzelę ze schroniskowego boksu, to potrafię cieszyć się otoczeniem. Przestaję ciągnąć jak parowóz, lubię sobie powęszyć i porozglądać po miłych okolicznościach przyrody.

Jakiego domu szukam? Mądrego, cierpliwego i konsekwentnego. Takiego, który skanalizuje buzującą we mnie energię – może będziemy razem biegać? Może tropienie użytkowe? A może po prostu pójdziemy na długi spacer i pokażesz mi, że nauka komend i odpoczywania też jest fajna i ogarnie ją takie tornado, jak ja. Bo wiesz, ja naprawdę jestem fajnym psem, tylko po prostu mnie roznosi 😉

To co, chcesz być moim Człowiekiem? Zapraszam, być może to właśnie między nami zaiskrzy i razem pobiegniemy w przygodę zwaną adopcją.

Pozdrawiam,

ANDY