Ułatwienia dostępu

Logo Schroniska Promyk

Na skróty

Ważne telefony

Lokalizacja schroniska

MIKUŚ

DSC_8982-Edit

PIESEK MIKUŚ OK. 12 LAT 616093902624854 (43/24)

WIELKOŚĆ: MAŁY

SZCZEPIENIA: TAK

KASTRACJA: TAK

BOKS: B 12

SZYBKA ŚCIĄGA:

– łagodny, spokojny i sympatyczny
– otwarty, ciekawski, towarzyski

– łasuch i pieszczoch

– neutralny w kontaktach z innymi psami

– dobrze czuje się w pomieszczeniach, nie brudzi i nie niszczy

Hej! Tu Mikuś!

 

Jestem wesołym, maleńkim czarnym pieskiem, pozytywnie nastawionym do świata.

Gdy trafiłem do Promyka, budziłem litość – wystraszony, wychudzony, z doskwierającym niewidzącym okiem wychodzącym z mojej głowy. Ale to już było i nie wróci więcej.
Spójrz na mnie, proszę. Widzisz jaki jestem uroczy? Zapewniam, że miła powierzchowność łączy się ze szlachetnym charakterem. Chętnie zostanę Twoim pupilem. Obiecaj tylko, że będziesz o mnie zawsze dbać i nigdy nie porzucisz. Co oferuję  w zamian za czułą opiekę i Twoje towarzystwo? Podaruję Tobie bezgraniczne, bezinteresowne przywiązanie. Będę merdał ogonem jak szalonym śmigiełkiem na Twój widok i doceniał każdą wspólną chwilę. Z radością przyjmę głaski, bo jestem pieszczochem. Chętnie spałaszuję zacne smakołyki, którymi mnie poczęstujesz. Jeśli potrzebujesz dodatkowych argumentów, spotkajmy się na spacerze zapoznawczym. Przy osobistym spotkaniu jestem jeszcze bardziej przekonujący.

Czekam na Ciebie. Nie zwlekaj, proszę. Zabierz mnie do domu jak najprędzej!

Mikuś


Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą