PŁOCHA

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOTKA PŁOCHA OK. 1 ROK
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BIURO

Szybka ściąga:
- lekko bojaźliwa
- sama decyduje o głaskaniu
- potrzebuje zabawy

Cześć, jestem Płocha. Trafiłam do Schroniska w czerwcu z Brzeźna i mam jeszcze cień nadziei, że może ktoś mnie wciąż szuka, bo kiedyś miałam dom i płocha raczej nie byłam. W Schronisku jestem trochę bojaźliwa, czasem syknę, czasem pacnę łapą, ale bez pazurów. Nie jestem jednak agresywna i nie szukam zaczepki. To bardziej poza i barwy ochronne, żeby pokazać się na większą i dzielniejszą niż jestem.
 
Można też powiedzieć, że jestem jak ogr, to znaczy w tym sensie, że mam warstwy. Więc nie należy się mnie bać, tylko dać mi szansę i konsekwentnie się jej trzymać. A jaka jestem naprawdę? Pod tymi wszystkimi powłokami? Jeśli zwrócicie na mnie uwagę, poznacie ciekawską koteczkę, która lubi towarzystwo człowieka i jest bardzo kontaktowa. W głowie mi jeszcze zabawa, odkrywanie nowych kątów i spacery.
 
W drobnym kocim ciałku jest wielki duch, który tylko czeka, by móc w pełni rozwinąć skrzydła, najchętniej w towarzystwie człowieka, który da mi trochę czasu i wykaże się spokojem przy wspólnym poznawaniu się. Wyczekuję już tego nowego domu z niecierpliwością, bo ile można siedzieć w klatce, gdy młodość wyrywa się do świata? Zapraszam więc do Promyka, znajdziecie mnie w Biurze.
 
Pozdrawiam, Płocha

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.