POLA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA POLA OK. 4 LATA 616093900963834 (444/20)
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
STERYLIZACJA: TAK
SZCZEPIENIA: TAK

SZYBKA ŚCIĄGA:
– na terenie Schroniska nie potrafi się wyciszyć, jest bardzo pobudzona, w cichym miejscu zmienia się – skupia i otwiera
– dobrze chodzi na smyczy
– nie ma problemów z dotykiem
– usłuchana, szybko się uczy

Cześć, nazywam się Pola i mieszkam tutaj już dłuższy czas. Trafiłam tutaj z miotem szczeniąt, które już znalazły swoje miejsca na świecie. Ja wciąż tutaj tkwię i chyba… uczę się na nowo cieszyć życiem.
Mówią, że ta sesja zdjęciowa to moja wielka szansa na nowy Dom. Bo podobno w boksie zachowuję się strasznie i nikt mnie nie zechce, jeśli nie przestanę skakać i zębić przez kraty. Wierzę… Fakt faktem, że na terenie Schroniska ciężko jest mi nad sobą panować. Ten hałas, te zapachy, te emocje… Trochę tego wszystkiego za dużo jak na moją małą głowę.
 
A w gruncie rzeczy to ja jestem miłą i bystrą sunią. Kocham ludzi, uwielbiam nawiązywać nowe znajomości. Nie mam problemów z zaufaniem i przed każdym wywalę się nogami do góry, aby wystawić do głaskania mój puchaty brzuch. Jestem też bardzo usłuchana – na wybiegu wystarczy jeden gwizd Opiekuna, a już czekam przy jego nogach na dalsze instrukcje.
 
Co do znajomości z innymi psami, to mam mieszane uczucia – są takie psy, które mnie zainteresują i z którymi chętnie nawiążę znajomość, ale są też takie, których sam widok mnie drażni. Reguła? Chyba takiej nie ma… Choć trochę lepiej reaguję na pobratymców po długim i ciekawym spacerze.
 
Za wiele o sobie powiedzieć nie mogę – wciąż bacznie się sobie bowiem przyglądam i zastanawiam, co lubię a czego nie. Pokazano mi tutaj, że mogę mieć wybór i że są Ludzie, którzy moje wybory szanować będą. I choć nastrój Schroniska nie wpływa pozytywnie na moją percepcję rzeczywistości, to pewna jestem, że w domowych warunkach miałabym szansę rozwinąć się i stać przyjaciółką idealną. Dasz mi szansę?
Pozdrawiam,
Pola

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.