PORTER

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK PORTER OK. 4 LATA 616093901926951 (330/22)

WIELKOŚĆ: ŚREDNI

SZCZEPIENIA: TAK

KASTRACJA; TAK

BOKS: 46


SZYBKA ŚCIĄGA:

– energiczny i silny

– lubi aportować

– umie jeździć autobusem

– chętnie pozna miłe pieski

– wpatrzony w człowieka, chce się uczyć


Dzień dobry,

jestem Porter, bom dobrze wyważony i mocny jak zacny napój chmielowy! Ciocie mówią, że potrafię uderzyć do głowy, tak dosłownie i w przenośni. Co ja na to poradzę, że szybciej skoczę niż pomyślę? Ale, ale! Myśleć też potrafię i wcale nie muszę być motywowany jedzeniem. Chociaż dobrym smaczkiem nie pogardzę, to i tak w mojej osobistej hierarchii nagródek to człowiek i interakcje z nim są na pierwszym miejscu. Bo taka piłeczka to raz jest, a raz jej nie ma, a Pańcio (bądź Pańcia) powinni być zawsze.

Jestem jeszcze dojrzewającym Porterem, więc czasem wyjście ze mną to taki trochę pies-fit – tu pociągnę, tam podskoczę, gdzie indziej podfrunę. Nic na to nie poradzę, muszę gdzieś rozładować nadmiar energii, jaki kumuluję w mięśniach i głowie, mieszkając w schroniskowym boksie. Myślę, że przy regularnych spacerach, zabawach i nauce zmienię się z ciągnika w luźnego smyczkowego psa. Bo naprawdę chcę, żeby nasza wspólna droga była jak najmniej wyboista! Cały myk w tym, że to Ty musisz mi słuszną ścieżkę wskazać i podążyć nią ze mną krok w krok.

Miałem ostatnio okazję wybrać się z Wolontariuszami na spacer po plaży i muszę przyznać, że lubię jeździć autobusem (bo tak chyba mówicie na ten duży pieskowóz?) i po plaży też fajnie się chodzi. Generalnie lubię spacerować i fajnie by było, jakbyśmy mogli wspólnie pokonywać różne trasy, a nie tylko takie minimum wokół bloku.

Jeśli chcesz mieć wesołego, energicznego i kumatego towarzysza, to serdecznie zapraszam na spacerki zapoznawcze.

Pozdrawiam,

Porter


Opis przygotowany przez wolontariuszy schroniska.

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą.

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.