PSOTKA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA PSOTKA OK. 8 LAT 616093900977340 (103/20)
WIELKOŚĆ: MAŁA
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: C-9

SZYBKA SCIĄGA:
– łagodna, lgnąca do Człowieka
– nakolankowa, przytulasta
– dobrze czuje się w pomieszczeniach, zachowuje czystość
– lubi spacerki, węszenie

 
 
Dzień dobry, jestem Psotka. Trafiłam tutaj pod koniec lutego. Trafiłam ja i moje spektakularne uszy…
Moje uszy od zawsze budziły zachwyt. Od zawsze stanowiły obiekt westchnień, ochów i achów. Widzisz jednak… przyszła starość, to i uszy nie pomogły. Zostałam sama – mała, krucha, niedowidząca, nieporadna…
 
W Schronisku upominam się o uwagę Człowieka, kocham być w centrum czyjegoś zainteresowania, pakuję się wtedy na kolana, przytulam, wpatruję, dziękuję i kocham. Kocham całym moim małym serduszkiem.
 
Mimo wieku jestem dosyć aktywną sunią. Lubię spacerki, uwielbiam węszyć i tuptać przed siebie. Na smyczy nie chodzę jakoś genialnie, ale też przy moich gabarytach nie jest to jakiś wielki problem. W pomieszczeniach czuję się swobodnie, zachowuję czystość, nie niszczę posłań. Jestem sunią domową – to nie ulega wątpliwości.
 
Choć jeszcze nie wymagam jakiejś tam specjalistycznej opieki, to przecież starość już mi w kark dyszy i niedługo już przyda mi się sporo wsparcia. Po co o tym wspominam? A ot tak, żeby ktoś się znów w moich uszach nie zakochał, całą resztę mnie pomijając… Moje potrzeby, moje lęki, moje marzenia. Pokochaj mnie całą – proszę.
Pozdrawiam,
Psotka

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.