REBEL

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK REBEL OK. 2 LATA 616093900977488 (35/21)
WIELKOŚĆ: MAŁY
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: A-3

SZYBKA ŚCIĄGA:
– łagodny, delikatny, boi się szybkich ruchów i nagłych głośnych dźwięków
– zna podstawowe komendy
– dobrze chodzi na smyczy
– dobrze czuje się w pomieszczeniach
– wymaga pomocy w pracy nad pewnością siebie
– potrzebuje regularnego szczotkowania

Cześć, nazywam się Rebel. Mały pies z dużym imieniem.
Jestem radosnym i bystrym chłopakiem, a moje imię ma mi dodać siły w momentach, kiedy tracę wiarę w siebie… Bywa, że boję się nagłych ruchów nad głową, głośniejszych dźwięków, dużych czy natarczywych psów… Nie jestem jakimś bardzo lękowym psiakiem, ale też do odważniaków nie należę – warto mieć to na uwadze, planując wspólne życie ze mną.
Znam już podstawowe komendy (siad, łapa) i chętnie nauczę się innych. Z największą przyjemnością też popracuję nad innymi rzeczami, aby wzmocnić moją pewność siebie – jeśli nie wiesz, jak do tego podejść, a sądzisz, że jestem kompanem dla Ciebie, polecić mogę spotkanie z dobrym behawiorystą, któremu temat psich emocji obcy nie będzie.
Bo ja, nieskromnie mówiąc, zasługuję na Twoją pomoc! Na smyczy chodzę idealnie, świetnie sprawuję się w pomieszczeniach, uwielbiam głaskanie i pielęgnację, inne psy i koty na spacerach ignoruję… Staram się dla Człowieka, a czy znajdę Człowieka, który postara się dla mnie? Mam nadzieję.
Dodać o sobie mogę jeszcze tyle, że moja sierść wymagać będzie regularnej pielęgnacji – szczotkowania, zwłaszcza w miejscach problematycznych: pod pachami, na pupie, za uszami. Nic wielkiego, po prostu trochę systematyczności, a nie będzie wstydu oddać mnie kiedyś do jakiegoś psiego SPA.
I tyle na dziś. Szukam Domu, który potrzebuje Przyjaciela. A o Przyjaciół się dba. Na wielu płaszczyznach.
Pozdrawiam,
Rebel
 
Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.