REKSIO

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK REKSIO OK. 10 LAT 616093900977083 (302/20)
WIELKOŚĆ: DUŻY
SZCZEPIENIA: TAK
BOKS: C- 12

Szybka ściąga:
-         cichy, delikatny, spokojny
-         trafił do Schroniska w złym stanie, wciąż na okresie rekonwalescencji
-         uwielbia spacery i bardzo dobrze korzysta ze smyczy
-         wskutek silniego niedożywienia, pobudza się przy jedzeniu

 
Dzień dobry, jestem Reksio. Trafiłem tutaj pod koniec lipca, błąkałem się na ulicy Nowatorów i choć od Schroniska to zaledwie rzut beretem, to nikt mnie nie odebrał.
 
Może to i dobrze w sumie… Jestem zaniedbanym, starszym psem. Pod moim puchatym futerkiem przez skórę wyczujesz każdą jedną kosteczkę. W Schronisku przeszedłem pełen przegląd weterynaryjny i poddany zostałem rehabilitacji, która już przynosi skutki. Jednak na powrót formy będę musiał jeszcze chwilę poczekać… Marzę o tym, żeby dochodzić do siebie już w swoim Domu.
 
Bardzo lubię ludzi. Cenię sobie ich towarzystwo, kocham dotyk ciepłej ludzkiej dłoni na sierści, uwielbiam wspólne spacerki, a na smyczy chodzę idealnie.
 
Choć łagodny ze mnie pies, to uważać musisz na swoje palce, gdy coś do jedzenia próbujesz mi dać (lub cokolwiek w rękach masz, a ja to za jedzenie wezmę). To nie to, żem taki łakomczuch czy gwałtownik… po prostu tak długo jedzenie było dla mnie towarem deficytowym, że trochę tracę głowę, kiedy pojawia się perspektywa posiłku.
 
Czego szukam w życiu? Przede wszystkim wsparcia, miłości i godnego traktowania. Szukam kogoś, kto zajmie się mną tak, jak na to zasługuję – kto da mi prawdziwy Dom.
 
Chciałbyś mnie poznać?
Zapraszam!
Reksio

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.