REMI

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOTKA REMI OK.5 M-CY 616093901355479 (M99/21)
SZCZEPIENIA: TAK
BIURO

SZYBKA ŚCIĄGA:
  • płochliwa, bywa lękliwa
  • potrzebuje czasu, żeby zaufać
  • cierpliwa, łagodna
  • akceptuje inne koty

Dzień dobry, mam na imię Remi.
 
Pobyt w schronisku dla takiej kotki jak ja nie należy do łatwych. Jestem z tych co boją się nawet swojego cienia. Dlatego przy mnie trzeba być spokojnym, stonowanym, delikatnym, żebym przypadkiem się nie wystraszyła.
 
Pomimo mojego strachu to jestem bardzo łagodna. To, że jestem lękliwa nie oznacza, że jestem agresywna. Na przykład dałam się ubrać w szelki. Trochę się bałam przy tym, ale spokojny głos człowieka i delikatne ruchy sprawiły, że nie było tak źle.
 
Oczywiście to też nie było tak, że od razu dałam się ubrać. Najpierw musiałam zaufać co trochę trwało. Przy pierwszym kontakcie mogę uciec w najdalszy kąt, jaki tylko znajdę i będę udawać, że mnie nie ma, że nie istnieję. Jednocześnie będę mieć nadzieję, że nie zostanę znaleziona. Dlatego zanim zaczniemy robić cokolwiek to daj mi czas na poznanie Ciebie.
 
W schronisku żyję w boxie z innym kotem. Całkiem się dogadujemy, nie ma między nami żadnych niesnasek. Dlatego myślę, że nowy dom mogłabym dzielić z jakimś innym kotem. Może dzięki takiemu towarzyszowi uda mi się otworzyć na świat i nowe rzeczy.
 
Szukam domu, który da mi czas na poznanie wszystkiego dookoła. Wiem, że dzięki temu będę stawiać moje kroki trochę pewniej.
 
Pozdrawiam,
Remi
 
Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

 
 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.