RENATKA

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOTKA RENATKA OK. 6 LAT
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BIURO

szybka ściąga:
- gadatliwa
- skoczna i „wysokopienna”
- łagodna

Cześć,
 
mam na imię Renata i trafiłam do Schroniska w sierpniu z dzielnicy Przeróbka. Byłam już wykastrowana, gdy tu trafiłam, więc może ktoś mnie jeszcze szuka, tylko nie spodziewa się, że przywieziono mnie do Schroniska? Mam łagodne usposobienie i bardzo klasyczne pingwinkowate umaszczenie, z mocnymi białymi wibrysami i smukłą sylwetką. Taka kocia modelka ze mnie prawie.
 
Mam około sześciu lat, co nie znaczy, że jestem już kocią seniorką. O nie, wypraszam sobie takie założenia! Charakter mam ustabilizowany to i owszem, ale też sporo energii we mnie. Zdecydowanie lubię eksplorować w górę. Jestem, jak to ludzie mówią zwyczajowo, kotką wysokopienną. Więc wspinaczka po segmencie, po firankach, po parapetach to będzie pewnie moja codzienność w nowym domu.
 
Wysokim drapakiem też nie pogardzę i możliwością obserwacji świata z parapetu czy podsufitowych półek. Instynkty drapieżnika są w nas kotach silne i całkowicie naturalne, nawet w takim drobnym kocim ciałku jak moje. Ale nie ma się czego obawiać. Daję się głaskać, szelki akceptuję i nawet chętnie w nich spaceruję. Wciąż ciekawi mnie świat i choć w nowym domu na początku mogę być płochliwa, szukać skrytek i wychodzić z ukrycia tylko w nocy, to po jakimś czasie się oswoję i będę towarzyszką rodziny. Czekam zatem na Was drogie rodziny w Biurze Schroniska.
 
Dajcie szansę dorosłej kotce, a przekonacie się, że warto mieć taką domowniczkę u siebie.
 
Pozdrawiam, Renata.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.