Ułatwienia dostępu

Logo Schroniska Promyk

Na skróty

Ważne telefony

Lokalizacja schroniska

REX II

Pies czarny podpalany na czerwonym tle.

PIESEK REX OK. 14 LAT 941000013856740 (898/12)

WIELKOŚĆ:DUŻY

SZCZEPIENIA: TAK

KASTRACJA: TAK

BOKS: C-13


 

SZYBKA ŚCIĄGA:
– wesoły, otwarty, łagodny
– szybko łapie kontakt z Człowiekiem
– dobrze znosi pielęgnację
– uwielbia spacery i zabawy, potrzebuje kogoś, kto trochę zahamuje jego zapędy do szaleństw
– dużo szczeka, lubi zwracać na siebie uwagę


 

Dzień dobry, jestem Reks. I choć imię mam na wskroś pospolite, to uwierz mi – jest to ostatnia pospolitość w całym moim portfolio! Serio! Pies ze mnie ze wszech miar wyjątkowy i wspaniały.

Jestem przyjacielski, ciekawski i otwarty. Uwielbiam spacery, a na smyczy chodzę grzecznie. Lubię dobrze podjeść i dzielnie znoszę pielęgnację (a sierść mam puszystą i grubą, wymagającą regularnego szczotkowania).

Jako że nie interesują mnie niczyje metryki, a najmniej moja własna, to potrafię zaszaleć, pobiegać i pobrykać. Moi Opiekunowie mówią mi tutaj, żebym nie przesadzał, bo przecież duży jestem i jak siły stracę gdzieś w trasie, to kto mnie będzie do boksu holował? A ja im na to: dam radę! Ja chłop na schwał jestem!

W Schronisku słynę z mojego operowego szczeku. Lubię swój głos i nie waham się z prezentacjami moich zdolności wokalnych. Szczekam w boksie, szczekam na spacerze, szczekam w kolejce do Lekarza, szczekam na wybiegu… Po prostu lubię komunikować, że jestem. Tak, żeby nikt nie przegapił mojego cudownego Ja!

Rozglądam się za Domem, który ceni sobie psy mocno komunikatywne – to bez wątpienia. Wątpliwości mam natomiast do tego, co mi moi Wolontariusze napisać jeszcze kazali. Czyli, że Dom mój ma być mądrzejszy ode mnie i powinien hamować moje zapędy do szczeniakowania, zapewnić mi stałą, regularną i stosowną do wieku dawkę ruchu i nie dać mi się przekrzyczeć. Po co mi to, skoro mi młodość w duszy gra! No po co?…

Mówią, że podziękuję im za to za jakiś czas.

No dobrze, pozostaje mi zaufać.

Czekam więc na Ciebie!

Pozdrawiam,

Reks II


 

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą.