RICH

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOTKA RICH OK. 5 M-CY 616093901355243 (M37/21)
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BIURO
SZYBKA ŚCIĄGA:
  • młoda, aktywna, radosna
  • nie ma problemu z dotykiem
  • w sytuacjach stresowych szuka wsparcia u człowieka
  • w pełni obsługiwalna, dobrze znosi pielęgnacje
 
Siema, jestem Rich! Jestem młoda, pełna energii, szybka, zwinna… A to dopiero kilka zalet kociego podrostka!
 
Jestem jeszcze dzieciakiem, w głowie u mnie to głównie wygłupy, psoty i zabawa! Piórka wypatrzę z daleka. Jeśli jakiś sznurek zwisa od sąsiadów z boxów powyżej mojego od razu się na niego zaczajam. A jak już go dorwę to potrafię się bawić bez przerwy nawet kilka godzin! Bo przecież jak szaleć to na całego! Ech chyba jednak nie. Wszystko musi mieć swój umiar i tego muszę się nauczyć. Wspominam o tym, gdyż nie każdy człowiek odnajdzie się w tym szaleństwie.
 
Jestem wesołą i otwartą kotką. Nie mam problemu z nawiązywaniem bliższych znajomości z ludźmi. Wszak nowa znajomość oznacza kolejne ręce do głaskania, a ja, ponad wszystko, głaskanie uwielbiam. A to za uszkiem, a to po głowie, troszkę po plecach i wszystko to kocham i ubóstwiam.
 
Czasem nowe sytuacje bywają dla mnie przytłaczające, nie ma ich dużo, ale jednak zdarzają się. Szukam wtedy wsparcia u człowieka. Potrafię wtedy nawet wspiąć się po nogawce na samą górę, po to, żeby mocno wtulić się w człowieka. Wtedy czuję się bezpiecznie i pewnie.
 
Oto cała ja, Wielki duch w jeszcze Niewielkim ciele. Twoim zadaniem jako mojego przyszłego rodzica będzie okiełznanie takiego wulkanu energii jak ja!
 
Pozdrawiam, 
Rich
 
Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.