RITKA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA RITKA OK. 8 LAT 616093900977252 (311/20)
WIELKOŚĆ: MAŁA
SZCZEPIENIA: TAK
BOKS: C-5

SZYBKA ŚCIĄGA:
– łagodna, delikatna, swobodna w kontaktach z Człowiekiem
– dogaduje się z innymi psami
– lubi samodzielnie pourządzać wnętrze swojego boksu, ale nie załatwia się w środku
– ceni sobie przechadzki

 
Dzień dobry, jestem Ritka. Trafiłam tutaj, kiedy mojemu Opiekunowi posypało się życie. Nie wrócimy już do siebie, bywają takie sytuacje, że po prostu się nie da… A ja też najmłodsza nie jestem, czasu za wiele na czekanie nie mam, ostatnie lata wolałabym spędzić z czułymi wspomnieniami poprzedniego życia w jeszcze czulszych ramionach nowego Człowieka. Czy mi się uda?…
 
Choć raczej dojrzalsza ze mnie kobitka, to rześka jestem, sprytna i szczwana. W boksie zawsze kombinuję, jak by tu się wyślizgnąć między nogami Opiekuna, aby szybciej niż reszta psów wyjść na spacer. Takam lisica!
 
Do innych psów nastawiona jestem pozytywnie, nie awanturuję się, nie szukam zwady, a jak ktoś się do mnie jeży, to umiem godnie wypiąć się na takiego chama ogonkiem i potruchtać dalej. W kontaktach z Ludźmi natomiast jestem otwarta, łagodna i delikatna. Bardzo sobie cenię każdą znajomość z Człowiekiem.
 
Jakiego Domu szukam? Wiesz, w gruncie rzeczy to po prostu kochającego. Takiego, który dostrzeże we mnie Przyjaciółkę i członka Rodziny. Który wyciągnie maksimum miłości z tych kilku lat, które mu jeszcze będę w stanie podarować. Ot, po prostu.
Będę Cię wypatrywała.
Pozdrawiam,
Ritka

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.