ROMA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA ROMA OK. 8 LAT 616099000006479 (238/19)
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: B-6

SZYBKA ŚCIĄGA:
– wesoła, łagodna i kontaktowa
– lubi spacery, dobrze chodzi na smyczy
– ma problemy z kręgosłupem, wymaga mądrego ruchu
– ignoruje inne psy, małymi zwierzętami jest zainteresowana
– silna i bardzo ruchliwa
– zachowuje czystość w pomieszczeniach, choć bywa nieuważna i nawet przypadkiem może nabroić

 Dzień dobry, nazywam się Roma. Trafiłam tutaj w wyniku interwencji pod koniec czerwca 2019 roku w ciężkim kagańcu, którego ostre elementy kaleczyły mi pysk. Byłam słaba, skołowana i nieufna… Dziś powoli zaczynam patrzeć z nadzieją w przyszłość.

 
Zostałam tutaj przebadana pod kątem ortopedycznym i okazało się, ze mam problemy z kręgosłupem. Mimo że jestem energiczna i skoczna, w gestii mojego przyszłego Opiekuna będzie dbanie o mądry ruch dla mnie. Nie powinnam skakać, chodzić po schodach, czy bawić się w sposoby, które wiążą się z nagłymi zrywami do biegu. Mam nadzieję, że to zrozumiesz i będziesz w stanie zapewnić mi inne formy rozrywki, bo energii to mi nie brakuje.
 
Jestem sunią w typie labradora i zdecydowanie muszę przyznać, że identyfikuję się z tą rasą: wieczny szczeniak – tak można by o mnie powiedzieć. Jestem kontaktowa, łagodna i… łakoma. Kiedy jestem czymś zainteresowana, to śmiało dążę do zbadania danego tematu. Inne psy omijam obojętnie, małe zwierzęta bardzo mnie ciekawią, choć nie potrafię jeszcze określić moich intencji wobec nich. Najbardziej na świecie to jednak interesuje mnie mój Człowiek i wszystko to, co dobrego nas wspólnie spotka, taka troszkę przylepa ze mnie.
 
Dobrze chodzę na smyczy, znam podstawowe komendy i dobrze czuję się w pomieszczeniach wewnętrznych. Brać mnie i kochać – tyle Wam powiem!
Pozdrawiam,
Roma

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.