RUMCAJS

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK RUMCAJS OK. 12 LAT 616093901349050 (307/21)
WIELKOŚĆ: MAŁY
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: A 12

SZYBKA ŚCIĄGA:
– łagodny, wesoły, otwarty, ufny
– w ekscytacji podgryza smycz
– ma problemy ortopedyczne, uczęszcza na rehabilitację
– dobrze znosi zabiegi pielęgnacyjne
– dobrze chodzi na smyczy
– nie przepada za innymi psami

 
Cześć, jestem Rumcajs. Trafiłem tutaj we wrześniu z Biskupiej Górki. Sporo czasu już minęło, zaczęły się mrozy, więc pomyślałem sobie, że może właśnie nadszedł czas, aby zaprezentować się szerszej publiczności z nadzieją, iż znajdą się na niej fani uroczych, małych charakterników.
 
Choć lat za mną już wiele i choć tylne łapy nie do końca już ze mną współpracować chcą (ale chodzę na rehabilitację), to wciąż zachowuję wigor i zapał młodzika. Jestem aktywny, uwielbiam spacerki, węszenie i wystawianie brzucha do głasków. Bywa nawet, że wciąż jeszcze daję się czasem ponieść emocjom i w ekscytacji podgryzać smycz. Starość? Nie słyszałem jeszcze o takowej!
 
W stosunku do Człowieka, zwłaszcza bliskiej mi Osoby, jestem otwarty, usłuchany, ufny. Nie mam problemów z dotykiem, zabiegami pielęgnacyjnymi, uwielbiam głaskanie i przytulanie. Kocham wpychać się Człowiekowi na kolana w celu rozdania setki buziaków.
 
A czego nie lubię? No za innymi psami to nie przepadam. Bywam zadziorny i zaczepny, ale na spacerze potrafię też nerwy trzymać na wodzy – unikam nieeleganckich zachowań. Jedno pewne w tym zakresie jest – w Domu powinienem być jedynakiem.
 
Czego jeszcze oczekuję od nowego Domu? No, zważywszy na moje nogi, nie powinienem już raczej po schodach biegać, przyda się więc mieszkanko na parterze, z windą lub domek z ogródkiem. Sprawdzę się właściwie w każdej Rodzinie, która będzie miała odpowiednio dużo energii i zapału, żeby prześcigiwać tę starość wraz ze mną. Bo choć lat już trochę mam, to zdecydowanie póki co w tym wyścigu wygrywam.
Pozdrawiam,
Rumcajs
 
Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.