RYSIA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA RYSIA OK. 12 LAT 941000011176408 /313/11/
WIELKOŚĆ: MAŁA
SZCZEPIENIA: TAK
EW. ADOPCJA PO KONSULTACJI ZE SCHRONISKOWYMI LEK. WET.
BOKS: C-5

SZYBKA ŚCIĄGA:
– wesoła, ciekawska, otwarta
– kocha Człowieka, uwielbia głaskanie, przytulanie i wylegiwanie się na kolankach
– dobrze czuje się w pomieszczeniach
– dobrze chodzi na smyczy, ale preferuje krótkie spacerki
– lubi inne psy i ich towarzystwo

 
Dzień dobry, jestem Rysia. Mała, kieszonkowa, nakolankowa, milusia, mięciusia… Po prostu wspaniała! To tak w telegraficznym skrócie, bo za dużo czasu na rozprawianie o sobie nie mam. Bo wiesz… w pakiecie ze mną idzie rak, którego obecność na stałe już w moje życie jest wpisana.
 
Zagnieździł się w palcu, potem poszedł dalej. Pogodziłam się z nim, bo i po co nad nieuniknionym dywagować. Jestem więc ja i on. W pakiecie. A ponad nim marzenie spędzenia reszty dni gdzieś, gdzie hałas, stres i obcość nie będą go karmić.
 
Jestem sunią, która przede wszystkim kocha kontakt z Człowiekiem. Uwielbiam głaskanie, przytulanie, pieszczoty, pielęgnację… Wspólne spacerki też sobie cenię, choć z racji na stan zdrowia powinnam już raczej odpuścić sobie dalekie wyprawy.
 
Lubię inne psy i doskonale odnajduję się w gronie psiaków o podobnym mi temperamencie. Kocham szaleństwa na wybiegu (ale takie dostosowane do wieku) i poznawanie nowych przestrzeni – najlepiej czuję się w tych przestrzeniach, które na podłodze mają dywan, bom pannica salonowa.
 
Cóż tu więcej? Najważniejsze już chyba wiesz. Wiesz, że jeśli mnie wybierzesz, będę towarzyszyć Ci wiernie, intensywnie, ale krótko. Ale też… który pies nie żyje za krótko? Ja po prostu proponuję Ci bardziej skondensowaną, skupioną, intensywniejszą znajomość. Dasz się namówić?
Pozdrawiam,
Rysia

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.