SABCIA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA SABCIA OK. 4 LATA 616093901348283 (103/21) /W PROCESIE ADOPCYJNYM/
WIELKOŚĆ: MAŁA
SZCZEPIENIA: TAK
BOKS: A-10
SZYBKA ŚCIĄGA:
– radosna
– towarzyska
– dobrze czuje się w pomieszczeniach, zachowuje czystość
– bywa bojaźliwa
 
Dzień dobry, na imię mi Sabcia. Sabcia Goplańska. Trafiłam do Promyka z całą swoją rodziną (bracia, siostry),ale również i z własnymi dziećmi. Dzieci, jak to dzieci, szczeniaki-słodziaki, szybko znalazły dobre domy, a ja tu zostałam i, szczerze powiem, ciut się zasiedziałam.
 
Może dlatego, że na początku nie ufałam za bardzo nikomu? Mocno przeżyłam rozstanie z dziećmi a potem ciężko mi było się otworzyć i żyć własnym życiem. No ale kiedyś trzeba dorosnąć i poszukać własnej drogi, nie?
 
Powolutku, pomalutku, pocichutku zaczęłam się przełamywać i teraz…. jestem już przylepką wskakującą ochoczo na kolana!
 
Umiem też uroczo zaczepiać przechodzące obok mojego boksu osoby i zapraszać jedo wspólnego spędzania czasu. Z dotykiem nie mam już problemów, daję się bez skrępowania brać na ręce, a ostatnio ciocie nawet obcinały mi pazurki, a ja dzielnie i grzecznie to zniosłam.Z innymi psami żyję w zgodzie, lubimy się, bawimy na wspólnym wybiegu. Ogólnie towarzyska ze mnie psina. Taka kanapowa acz na świat poza kanapą też otwarta, rzekłabym.Na spacerkach maszeruję dzielnie, choć czasami zdarza się, że coś mnie wystraszy, dlatego dla własnego bezpieczeństwa lepiej by było, żebym chodziła w odpowiednich szelkach.
 
W swoim boksie trzymam czystość i porządek, nie rozwlekam ułożonego kocyka, nie rozlewam wody, bo uważam, żegrunt to dobre wychowanie.
 
Teraz już wszystko o mnie wiesz. Myślisz, że pasowałabym do Twojej drogi życia?
Sprawdźmy to!
Pozdrawiam,
Sabcia
 
Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.