SAM

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK SAM OK. 10 LAT 932001000586036 (654/18)
WIELKOŚĆ: PONIŻEJ ŚREDNIEJ
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: 24

 
SZYBKA ŚCIAGA:
– łagodny i kontaktowy, choć bywa wycofany
– uczy się komend
– dobrze czuje się w pomieszczeniach zamkniętych
– akceptuje psy i koty
– jego sierść będzie wymagała regularnej pielęgnacji


 

Cześć, jestem Sam i przyjechałem tutaj wraz z dziewięciorgiem psich sióstr i braci po śmierci naszego Opiekuna. Oprócz przeszłości wszyscy mamy jeszcze jedną wspólną rzecz – jesteśmy kontaktowymi, przytulaśnymi i absolutnie przyjacielskimi psiakami, którym los zgotował bardzo niefajny psikus…

Ja jestem jednym z tych bardziej przebojowych chłopaków spośród naszej dziesiątki. Do znajomych ludzi jestem wylewny i ekspresyjny, chyba najodważniejszy z nas wszystkich, bo bardzo szybko zaakceptowałem fakt, że świat nie kończy się na posesji, na której spędziliśmy wspólnie ostatnie lata. Na spacerze jestem skupiony na Przewodniku i dzielnie (choć powolutku) truchtam, poznając obce dźwięki i zapachy. Zaczynam też powoli uczyć się komend, choć bracia nie wierzyli mi, że będę w stanie!

Jak całe moje rodzeństwo, tak i ja bardzo dobrze czuję się w pomieszczeniach zamkniętych (a najlepiej to na fotelu). Nie niszczę rzeczy, które powierzy mi Człowiek i szanuję wspólną przestrzeń. No i tak samo, jak wszyscy moi bracia i siostry akceptuję inne psy i koty. Jestem nauczony życia w dużej rodzinie.

Choć dziś nie wyglądam jakoś spektakularnie, to zapewniam, że jestem długowłosym psem, którego fryzura będzie wymagała trochę zachodu od przyszłego Opiekuna. Nie martw się jednak – mimo że szczotkę to ja rzadko widywałem (no i dlatego trzeba mnie było tak wystrzyc), to z pielęgnacją absolutnie problemu nie mam. Bo wszystko co ludzkie, jest dobre!

Ciekaw jestem, kto z mojego rodzeństwa jako pierwszy znajdzie Dom… I jak dalej potoczą się losy naszej dziesiątki. Wiem, że nie mogę prosić o wiele, więc proszę tylko o jedno – adoptuj mnie i kochaj!

Pozdrawiam,
Sam


 

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.