SANDY

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA SANDY OK. 2 LATA 616093901926868 (89/23)

WIELKOŚĆ: ŚREDNIA

SZCZEPIENIA: TAK

STERYLIZACJA: TAK

BOKS: 13

W PROCESIE ADOPCYJNYM


SZYBKA ŚCIĄGA:

– delikatna, emocjonalna – łatwo ulega smutkom i ekscytacjom

– ładnie chodzi na smyczy, ciągnie i niecierpliwi się w momentach ekscytacji

– nie zabiega o uwagę człowieka, ale jest pozytywnie nastawiona do znajomości z nowymi ludźmi

– może zamieszkać z innym spokojnym psem


Dzień dobry,

jestem Sandy i w sumie nie bardzo wiem, co jeszcze mam o sobie powiedzieć… Krótko jestem w Schronisku i nie do końca umiem się w tym miejscu odnaleźć. Dobrze, że mam koleżankę w boksie, bo razem zawsze raźniej. I wydaje mi się, że w nowym domu też mogłabym mieszkać z jakimś psim towarzyszem lub towarzyszką.

W gruncie rzeczy to jestem spokojną i delikatną sunią, chociaż być może poza Schroniskiem, w środowisku z mniejszą ilością bodźców, mój charakter się zmieni i na przykład zacznę brykać na spacerach jak młodziak jakiś. Póki co nie umiem czerpać radości z tych krótkich wyjść z wolontariuszami. Bywam rozproszona, nieuważna, łatwo się dekoncentruję. Ale ciocie się nie poddają i twierdzą, żem skarbem prawdziwym, tylko trzeba jeszcze znaleźć mapę do mojego serca. Może mają rację?

Jako że w moich żyłach zdecydowanie płynie krew jakiegoś TTB, może być, że tajnym kodem do mojego serducha okaże się podejście zalecane w wychowywaniu psów w typie amstaffów, pitbulli i takich tam. Czyli: ogrom miłości, ogrom ruchu, ogrom zajęć umysłowych, ogrom konsekwencji i praca z moimi emocjami. Brzmi trudno? Nieee… Wystarczy trochę poczytać i mieć świadomość, że na fajnego psa trzeba sobie zapracować.

Jeśli chcesz mnie lepiej pozna, to zapraszam na spacery adopcyjne. Połazimy sobie, pogadamy o pieskim żyćku i o tym, co w nim zmienia wygodna kanapa i Człowiek obok. Być może to na Twój widok żywiej zastrzygę uszami, uśmiechnę się delikatnie samiuśkim kącikiem fafli i uznam, że to dla Ciebie chcę być tym wspomnianym skarbem! A Ty zrozumiesz, że chcesz być odkrywcą, który ten skarb z mojej niepewnej siebie duszy wydobędzie.

Pozdrawiam,

Sandy


Opis przygotowany przez wolontariuszy schroniska.

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.