SHILLI

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOTKA SHILLI OK. 7 LAT 616093900977165 (K11/20)
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
WOLIERA

Krótka ściąga:
- trafiła do schroniska po zmarłym opiekunie
- przyjazna, ale niezależna; sama wyznacza granice poufałości
- nie polecana do domu z dziećmi

 
Dzień dobry wszystkim, mam na imię Shilli!
Ogólnie to sądziłam, że Promyk będzie dla mnie jedynie stacją przesiadkową między starym życiem a nowym, ale nie do końca wszystko poszło po mojej myśli. Zasiedziałam się, wbrew własnym planom i woli. Częściowo z powodu tego paskudnego wirusa, co zaatakował dwunożnych i na klucz pozamykał wszystko na całym świecie, ale nie tylko – o czym za chwilę.
 
Jestem kotką, co widzicie na zdjęciach, wyjątkowo urodziwą i efektowną. Niestety (co także widać) nadmiar utytą. No co, podobno wszyscy przybrali na tej kwarantannie, to i mnie się mogło przydarzyć. Liczę, że w nowym domu będę miała szansę spalić trochę kalorii i czerpać korzyści z prawidłowej kociej diety, by odzyskać tzw. „bikini body”.
 
Jaki mam charakter, zapytacie? Już spieszę z odpowiedzią. Jestem kontaktowa i chętnie zaczepiam dwunożnych, starając się zwrócić ich uwagę i nawiązać relację. Chętnie poddaję się pieszczotom i głaskaniu, ale uwaga: do czasu! To ja wyznaczam granice i jeśli ktoś ich nie respektuje, po prostu dostanie ode mnie łapą, i to dość zdecydowanie. Z tego też względu polecam się uwadze osób doświadczonych w opiece nad kotami i umiejących czytać odpowiednie sygnały. Do domu z dziećmi, szczególnie małymi, niespecjalnie się nadaję. Nie jestem typem wiecznego miziaka i pluszaka przytulanki. No nie. Jako kotka dość reaktywna i pobudliwa, wolałabym też warunki zapewniające mi raczej spokój niż nadmiar bodźców.
Jestem przekonana, że po świecie chodzi wiele osób, które potrafią docenić kocią niezależność i pokochać mnie taką, jaka jestem.
 
Pozdrawiam i czekam na Was w schronisku
Shilli

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.