SHINGO

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOCUR SHINGO OK. 8 LAT
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BIURO

szybka ściąga
- pieszczoch
- łagodny
– snap test fiv +/adopcja po konsultacji z lekarzem weterynarii/

Cześć,
 
jestem Shingo i trafiłem do Schroniska w listopadową pluchę z ulicy Słowackiego. Dobrze, że do ciepłego, szczególnie, że mam już swoje lata, ale chciałbym szybko pójść do domu, takiego już na stałe. A sądzę, że mam szanse, bo choć nie brykam jak mały kociak, to jestem wielkim pieszczochem, uwielbiam głaskanie i siedzenie na kolanach.
 
Jestem lekko flegmatyczny i jak chodzę, to nigdzie mi się nie spieszy, więc raczej nie będę wskakiwał na firanki czy zasadzał się na doniczki, tylko z bezpiecznej przystani drapaka lub legowiska na kanapie, będę obserwował. Jestem ciekawski, bo z tego koty nigdy nie wyrastają, więc ubieranie szelek i łazikowanie także mi odpowiada, szczególnie takim spokojnym, spacerowym tempem.
 
Tu w Schronisku dużo śpię i staram się być ponad stresy i codzienne krzątaniny. Mam około 8 lat, więc jestem w sile wieku, co głównie oznacza, że charakter mam ukształtowany, a nie że jestem jakimś kocim seniorem. Kawał życia jeszcze przede mną. Zanim zdecydujesz się na adopcję, porozmawiaj koniecznie ze schroniskowym lekarzem weterynarii, żeby wiedzieć dokładnie, co tam w moim zdrowiu piszczy. A ja ze swojej strony serdecznie zapraszam do Schroniska. Znajdziesz mnie w Biurze.
 
Pozdrawiam, Shingo.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.