SID

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK SID OK. 11 LAT 941000002448218 (742/17)
WIELKOŚĆ: MAŁY
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: A-2

SZYBKA ŚCIĄGA:
– łagodny i kontaktowy
– dobrze chodzi na smyczy
– nie lubi innych psów
– uwielbia głaskanie i przytulanie
– dobrze czuje się w pomieszczeniach i zachowuje czystość

Dzień dobry, jestem Sid. Trafiłem tutaj pod koniec stycznia 2019 roku z Letniewa. Okazało się, że na stare lata los mi przygodę wrzucił w życiorys i oto jestem. Cały gotów na nowe.
 
Wiele o sobie gadał nie będę, co by najważniejsze w natłoku słów nie zginęło: jestem łagodny, wesoły i kontaktowy. Choć wiosen już kilka widziałem na tym świecie, to wciąż energiczny ze mnie kawaler.
Nie mam problemów z dotykiem, choć zdarza się czasem, że nawiedzą mnie wspomnienia jakieś nieprzyjemne i skulę się na Twój gwałtowny ruch. Nie zmienia to jednak tego, że do pieszczot, głaskania i przytulania to ja pierwszy zawsze jestem!
 
Dobrze chodzę na smyczy, ale że niezbyt lubię inne psy, to zdarza mi się napiąć linkę, by z bliska nagadać jakiemuś futrzakowi, który mi się nie spodoba. Tak to wzorowo truchtam na spacery! Uważnie, dziarskim krokiem, utrzymując kontakt z Przewodnikiem.
Nienagannie zachowuję się również w pomieszczeniach zamkniętych – znam zasady życia z Człowiekiem i czysty ze mnie facet.
 
Mówią też (sam słyszałem!), że po prostu mądry ze mnie pies. Że jakbym mógł, to bym gadać zaczął. A że nie mogę, to po prostu staram się spełnić wszelkie oczekiwania mojego Opiekuna, bezbłędnie się ich domyślając.
 
I taki to ja, mały, zgrabny, niekłopotliwy… Czekam na nowe. Mam nadzieję, że będę miał szansę go jeszcze skosztować.
Pozdrawiam,
Sid

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.