SŁODZIAK

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOCUR SŁODZIAK OK. 4 LATA 616093901353061 (K21/21)
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
WOLIERA

  • bardzo kontaktowy, towarzyski, otwarty
  • lubi skakać po wysokich półkach
  • zgodny z innymi kotami, ale bywa zazdrosny o człowieka
  • nie ma problemów z dotykiem

Siema, jestem Słodziak! Nie wiem, czy to moje imię, ale wszyscy chodzą i mówią, że jestem największy Słodziak na wolierze! Przez grzeczność nie będę zaprzeczać, a ten przydomek idealnie do mnie pasuje, dlatego przysposobiłem go na swoje imię.
 
Jestem bardzo kontaktowym kotem, uwielbiam przytulać się do człowieka, pcham się przed wszystkich, żeby tylko wcisnąć się na ręce. A jak tylko znajdę się w Twoich objęciach to przytulam się z całej siły. Uwielbiam przytulaski, a nawet rozdaje buziaki! Kocham wszystkich ludzi i to wcale nie dlatego, że daje człowiek jeść!
 
Uwielbiam wspinać się po półkach. Jak ktoś przechodzi obok woliery to idę równolegle z nim po wysoko zamontowanych podestach. Stwierdziłem, że o tym wspomnę, bo podobno to jest ważne. Dla mnie to jest naturalne zachowanie, dlatego dobrze by było, żeby w nowym domu mógł wchodzić wysoko, jak najwyżej!
 
Z innymi kotami jestem zgodny, nie mam problemu, żeby dzielić mieszkanie z jakimś innym kitkiem. Natomiast musisz wiedzieć, że jestem bardzo zajmującym kotem i jak zobaczę, że inny kot jest głaskany zamiast mnie to może się to skończyć podrapaniem mojego konkurenta! Po odpowiednim wprowadzeniu i socjalizacji powinno być wszystko dobrze.
 
Mam sporo fanów wśród wolontariuszy i pracowników! Zachwycają się mną nawet najbardziej zagorzali psiarze, naprawdę! Od wszystkich słyszę “Jesteś taki Słodziak, co Ty tu robisz, marnujesz się…” Dlatego nie chcę dłużej tracić czasu i aktywnie zaczynam poszukiwać domu!
 
To co, przygarniesz mnie?
Pozdrawiam,
Słodziak
 
Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.