SONIA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA SONIA OK. 10 LAT 616093900977007 (302/20)
WIELKOŚĆ: PONIŻEJ ŚREDNIEJ
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: 1

SZYBKA ŚCIĄGA:
– wesoła, otwarta, szybko się przywiązuje
– łatwo nawiązuje nowe znajomości
– zachowuje czystość w boksie
– jest na specjalistycznej diecie
– uwielbia spacery i pieszczoty

 
Cześć, nazywam się Sonia. Trafiłam tutaj 26 lipca po śmierci mojego Opiekuna. Nasza wspólna droga się skończyła, a wśród bliskich najbliższej mi Osoby nie było nikogo, kto chciałby kontynuować znajomość ze mną. Tak bywa. Jestem jednak z tych suń, co to szybko biorą się w garść. Dziś jestem już gotowa na poszukiwania kogoś, z kim wyruszę w nową podróż.
 
Jestem wesołą i otwartą dziewczyną. Chętnie chodzę na spacerki, a w trakcie przechadzek jestem ciekawska i żywiołowa. Łatwo nawiązuję nowe znajomości – te z ludźmi i te z innymi psami. Szybko przywiązuję się do nowych Osób w moim otoczeniu. Uwielbiam eksplorować nowe przestrzenie, najchętniej w towarzystwie ukochanej Osoby, a czas w Domu najchętniej spędzałabym na pieszczotach.
 
W pomieszczeniach zachowuję czystość. Tutaj, w Schronisku, miewam spore opory nawet przed załatwianiem się w boksie. No jakoś tak czuję, że nie wypada…
 
A, jest jeszcze coś! Jestem na specjalistycznej karmie, ale o tym to już opowie Ci nasza schroniskowa Pani Doktor, bo ja to się mało na tym znam. Grunt, żeby miska była pełna, no nie?
 
Mam nadzieję, że nie zagrzeję tutaj miejsca długo… Szkoda życia na smutki, a smutki w pełni rozgoni jedynie możliwość wtulenia się puchatym tyłkiem w nogi kogoś, kto wie, że chce ze mną przejść przez życie.
Może to Ty?
Czekam,
Sonia

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.