SPAJKI

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK SPAJKI OK. 3 LATA 616093901355432 (18/23)

WIELKOŚĆ: ŚREDNI

SZCZEPIENIA: TAK

KASTRACJA: TAK

BOKS: 17


SZYBKA ŚCIĄGA:

– wesoły, otwarty
– potrzebuje wspierającego i zaangażowanego Opiekuna
– wpatrzony w Człowieka
– lubi się bawić


Cześć, jestem Spajki. Moje imię to jedyne, co chciałbym pamiętać z mojego poprzedniego życia. Dobrze na nie reaguję i to chyba jedyne „dobrze”, które pasuje do historii mojego przybycia tutaj. Bo ani dobrze zaopiekowany nie byłem wcześniej, ani dobrze karmiony, dobrze traktowany też nie. Wierzę natomiast, że od teraz to nie tylko dobrze będzie, ale i może coraz lepiej!

Jestem otwartym, miłym psem. Uwielbiam głaski i przytulaski, a o Twoją uwagę zabiegał będę szaleńczymi całusami. Staram się być usłuchany, nawet w trakcie harców na wybiegu zwracam uwagę na mojego Przewodnika.

Z takich psich potrzeb, co to chciałbym, żeby ktoś choć starał się je kiedyś spełnić, to bardzo lubię czuć wsparcie ludzkiego Przyjaciela. Dodaje mi to pewności siebie i pozwala więcej radości czerpać ze spacerów i zabaw. Poczytaj sobie może coś o wspieraniu psich emocji, gwarantuję, że Ci się to spodoba, bo wiedza o psich uczuciach pomaga budować silniejszą psio-ludzką więź.

Jeśli chodzi natomiast o więzi psio-psie, to jakichś większych problemów na tym gruncie nie mam, choć wspomnieć muszę, że zdarzyło mi się kiedyś oberwać z psiej awanturze. Nie pamiętam już, kto prowodyrem był, ale bywa, że w kontaktach z pobratymcami jestem lekko zachowawczy.

Więcej pisać nie będę, bo w sumie to w tym wszystkim najważniejsze jest jedno – chciałbym mieć przy boku kogoś, komu zależeć będzie na mnie tak samo jak mi na nim. No bo tylko razem będzie nam w tym życiu nie tylko dobrze, ale i coraz lepiej.

Pozdrawiam,
Spajki


Opis przygotowany przez wolontariuszy schroniska.

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.