SPINKA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA SPINKA OK. 3 LATA 616093901927014 (302/22)

WIELKOŚĆ: ŚREDNIA

SZCZEPIENIA: TAK

STERYLIZACJA: TAK

BOKS: 5

W PROCESIE ADOPCYJNYM


SZYBKA ŚCIĄGA

- energiczna, wulkan energii

- ciekawska

- łagodna i ufna, wpatrzona w Człowieka, towarzyska

- pieszczoch, bardzo lubi dotyk

- pozytywnie nastawiona do innych psów

- uwielbia zabawy


Hej, jestem Spinka. Trafiłam do Promyka w pod koniec sierpnia 2022 r., razem z Bono. Nasz właściciel nie dbał o nas. Byliśmy obydwoje w koszmarnym stanie. Skrajnie wychudzeni, z żebrami na wierzchu, zagłodzeni. Jakiś czas dochodziliśmy do siebie i nadszedł moment, gdy mogliśmy już wychodzić na spacery. 

Przy pierwszym spotkaniu z wolo-ciocią byłam bardzo wystraszona, aż się skuliłam się. Bardzo szybko dotarło do mnie jednak, że jestem bezpieczna. Zaufałam i zamieniłam w roztańczoną i cieszącą się na widok znajomych twarzy sunię. Jestem straaasznym pieszczochem, uwielbiam, głaskanie, przytulanie, mizianie. Nigdy nie mam dość, taka jestem dotykalska. Pielęgnacja sierści jest mi znana, bardzo lubię czesanie. 

Poza tym, rozpiera mnie ogromna energia. Potrzebuję ruchu, zabaw i stymulacji intelektualnej. Nie dla mnie leniwe wylegiwanie się na kanapie. 

Dobrze dogaduję się z psami, teraz dzielę boks z wesołym Yukim. Trochę odbija nam młodociany szał. Wyjście z boksu nie wygląda wzorowo – ciągniemy na smyczy, bo skumulowana w nas energia w końcu znajduje ujście. Za to po zabawach i ćwiczeniach na wybiegu wracam do równowagi i jest fajnie, spokojnie. Taki los. Niestety, jak jesteś bezdomnym pieskiem w schronisku, możesz liczyć na kilka spacerków w tygodniu, a nie kilka dziennie. 

Życie mnie nie rozpieszcza. Miałam złego właściciela, trafiłam do Promyka, na chwilę miałam nową rodzinę i znów zlądowałam w schronisku. Do trzech razy sztuka! Teraz to już musi się udać. Czekam na wesołych jak ja, odpowiedzialnych Opiekunów, którzy mnie pokochają, od maślanych oczu po czubek rozmerdanego ogonka i przenigdy nie opuszczą.

Wypatruję Was!

Pełna nadziei Spineczka


Opis przygotowany przez wolontariat schroniska.

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą.

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.