STASZEK

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIES STASZEK OK. 1 ROK 616093900977331 (96/20)
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
SZCZEPIENIA; TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: 5

SZYBKA SCIĄGA:
– łagodny, przyjazny, bywa lekko wycofany
– dopiero uczy się komend i poznaje psio-ludzki świat
– pozytywnie nastawiony do innych psów, ceni sobie ich towarzystwo
– lekko ciągnie na smyczy, wymaga nauki poprawnego chodzenia

 
Dzień dobry, nazywam się Staszek, choć sądzę, że na imię powinienem mieć Cierpliwość. Bo co żem się dopiero wydostał z kwarantanny tej naszej, schroniskowej, to kwarantannę ludzką zarządzili… I to podobno nie wiedzą, ile ona ma trwać! Och, losie, mój losie… Naczekam się ja na to szczęście.
Publikuję jednak coś o sobie już teraz. Po co? A no po to, żebyś czas miał, żeby się we mnie zakochać i o wspólnym naszym życiu pomarzyć.
Jestem przyjaznym i ciekawskim psem, choć aktualnie przeważnie bywam na etapie zdziwienia światem. Rozglądam się, uczę, poznaję… Do tej pory nikt nie pokazywał mi tylu rzeczy! Nie znałem komend, a tutaj się okazało, ze nauka to świetna zabawa. Nie znałem obcych przestrzeni, a tutaj co rusz to i nowe miejsca. Nie znałem zabawek, a tutaj piłeczki, piszczałki, szarpaki… Nie znałem obcych psów, a tutaj mam kolegów!
W tym wszystkim charakteryzuje mnie pewna nieśmiałość, ale i wielka potrzeba poznawania i rozwoju. Mam w sobie pęd ku nowemu.
Kogo szukam? Przede wszystkim kogoś, kto pojmie, że pies ma potrzeby – w moim przypadku potrzeby poznawania, uczenia się, zwiedzania świata. Kogoś, kto już wie, że pełna miska i krótki spacer to za mało. Szukam kogoś, kto oprócz psa dostrzeże we mnie kompana, przyjaciela…
Czekam. Jakiż mam wybór – czekam i tyle. Zakochaj się we mnie i zbudujmy razem nowe życie.
Pozdrawiam,
Staszek

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.