Ułatwienia dostępu

Logo Schroniska Promyk

Na skróty

Ważne telefony

Lokalizacja schroniska

LEJLA /W PROCESIE ADOPCYJNYM OD 22.06.2024/

DSC_9603-Edit

SUCZKA LEJLA OK. 2 LATA 616093902622850 (74/24)

WIELKOŚĆ: MAŁA

SZCZEPIENIA: TAK

BOKS: 9

SZYBKA ŚCIĄGA:

– przyjazna, ufna, otwarta, towarzyska

– radosna, żywiołowa, energiczna, uwielbia ruch, zabawę

– mądra, inteligentna, szybko się uczy

– uwielbia dotyk

– akceptuje pielęgnację

– nie przejawia agresji wobec innych psów, poza boksem chętnie bawi się ze współlokatorami
– stosunek do kotów nieznany

Profil przygotowany przez wolontariat schroniska

Hejka! Jestem Lejla. Gdy wypowiesz moje imię natychmiast odwrócę głowę w Twoją stronę i pędem przybiegnę radośnie oczekując pochwały i życzliwego uśmiechu, pogłaskania.

Słowo „radość” świetnie charakteryzuje moją osobowość. Każdy kto mnie poznał, wie że jestem wesołą, rozmerdaną, miziastą psinką, dla której najważniejsze jest towarzystwo Człowieka. Swoim nieokiełznanym entuzjazmem chętnie dzielę się z każdą spotkaną osobą i kradnę całusy. Ogromną frajdę sprawia mi zabawa pluszakiem i piłką. Potrzebuję zabawy dla rozładowania emocji i skumulowanej energii. Lubię różne zadania, wyzwania. Jestem pojętna i szybko uczę się nowych rzeczy. Zapewniam, że ze mną u Twego boku nie powieje nudą. Nie samymi jednak wyczynami żyje piesek. Równie ważne jak harce i zabawy jest dla mnie wyciszenie. Potrafię wyciągnąć się obok Przewodnika i odsłonić brzuszek do głaskania, albo po prostu polegiwać sobie w trawie bliziutko i zmrużyć oczy, celebrując chwilę relaksu.

 

Mówią, że fajna jestem. Dogaduję się z kumplami w boksie, a czasem nawet z nimi bawię. Nie lubię dzielić się z nimi zabawkami. Nie kłócę się, wystarczy, że po prostu mruknę po nosem po psiemu: „to moje, zostaw”.

 

Wiesz, początkowo trudno mi było odnaleźć się w schronisku. Czułam się zagubiona. Z pewną dozą niepewności zawierałam nowe znajomości z ciotkami wolontariuszkami. Okazało się jednak, że tym razem życiowo nie trafiłam z deszczu po rynnę i mogę bezpowrotnie porzucić wszelkie niepokoje. I liczę, że dobra passa będzie trwać i dostrzeże mnie ktoś, kto straci głowę dla mego przenikliwego spojrzenia i rozwichrzonej czupryny.

 

Poszukuję Opiekuna, który dotrzyma mi kroku, obsypie czułością i będzie moim najlepszym Przyjacielem. Jeśli to właśnie Ty, prędko dzwoń i pisz do biura adopcyjnego Promyka!

 

Serdeczności!

Lejla