TAJGA

Napisany przez identek . W dziale Galeria, PILNIE DO ADOPCJI

SUCZKA TAJGA OK. 12 LAT 616093900208693 (25/18)
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
SZCZEPIENIA: TAK
WETERYNARIA

Szybka ściąga:
– uwielbia kontakt z człowiekiem
– dobrze chodzi na smyczy
– toleruje inne zwierzęta
– cicha i ciepła


 

Dzień dobry, nazywam się Tajga.

Na stare lata przyszło mi pisać ogłoszenia matrymonialne i w modelki się bawić… do czego to doszło? Mi to spokoju trzeba i ręki do głaskania, a nie emocji i wrażeń!

Jak widzisz – świata to ja już trochę zaznałam. A jako że starość przynosi przeważnie mądrość, to aktualnie mottem mojego życia jest te kilka słów: rób wszystko, byleby cię głaskali. Dobra zasada? Jak dla mnie idealna!

Jestem przyjazną, otwartą sunią. Szybko łapię kontakt z nowymi znajomymi i od razu przechodzę do sedna sprawy: mnie trzeba kochać i głaskać i tyle. Pcham więc łepek pod ludzką pachę, tyłkiem na kolana się pakuję, a przy tym, jak mówią, robię to z takim wdziękiem, że w żadnym wypadku nie można mnie nazwać nachalną! Lata praktyki, moi mili!

Choć lata robią swoje i siwizną mnie tu i ówdzie przyprószyło, to moja sierść wciąż jest miękka i aksamitna. Jasne, wymaga pielęgnacji, ale to ten typ sierści, do którego ręcesame ciągną, żeby głaskać. Czysty jedwab na ciałku noszę!

Nie mam żadnych problemów w kontaktach z innymi psami, lubię je lub mi po prostu nie przeszkadzają, także w nowym Domu mogłabym stać się częścią istniejącego już stadka.

Mówią w Schronisku, że z taką osobowością i z taką sierścią, to te 5 lat temu byłabym rozchwytywana! Prawda – budujące stwierdzenie, ale ja tych 5 lat sobie z karku nie ściągnę. Jestem stara. Czy mimo to znajdzie się ktoś, kto zechce mnie głaskać do końca moich dni?

Pozdrawiam,
Tajga


Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą.


Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.