TEKILA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA TEKILA OK. 2 LATA 616099000006103 (73/19)
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: A-6

SZYBKA ŚCIĄGA:
– wesoła, łagodna, aktywna
– lubi spacery, potrzebuje eksploracji nowych terenów
– dogaduje się z innymi psami, dziećmi, koty ją ciekawią
– uczy się komend i podstawowych zasad posłuszeństwa
– szuka domu aktywnego

Cześć, jestem Tekila! Mówią, że co nagle, to po diable, a ja sądzę, że czasem rewolucje ratują życia. Moje jedna taka rewolucja uratowała! Trafiłam tutaj jako dzikus, szczerzyłam zęby, bałam się ludzi, a dziś… A dziś przedstawiam się Wam jako jedna z naczelnych przylep! Oto ja! Nowa ja!
 
Jestem wulkanem energii, wiecznie w ruchu, ciągle czegoś ciekawa, ciągle zajęta. Czy to w boksie, czy to na spacerze, ciągle się ruszam, szukam, węszę, obserwuję. Uwielbiam eksplorować nowe tereny, biegać w wysokiej trawie, taplać się w kałużach… Ogólnie wycieczki i natura to mój żywioł.
Na smyczy chodzę już poprawnie, ale z uwagi na moją przeszłość zalecam zaopatrzyć się w szelki antyucieczkowe dla mnie. Wiesz, przezorny zawsze ubezpieczony.
 
Powoli zaczynam uczyć się posłuszeństwa, a na ten moment jestem na etapie poznawania komendy „siad”. Dobrze idzie!
 
W kontaktach z innymi psami bywam zaborcza, ale nie znaczy to, że nie mogłabym mieć psiej siostry lub brata. Po prostu powinnam zostać mądrze wprowadzona do rodzinnego stada tak, abym nie miała wątpliwości, co do mojej roli i wartości w nim. Tak samo z ludzkimi dziećmi – z nimi również powinnam się dogadać, jeśli pokażesz mi jak!
 
Szukam domu energicznego, może być pełna chata, może być jednoosobowa rodzina – dla mnie najważniejsze jest to, żebym od Człowieka dostawała wystarczająco dożo uwagi i ruchu. Sprawdzę się w podróżach, w wycieczkach, a swojego Opiekuna będę reprezentowała tak, jak sobie na to zapracuje. Tak to ze mną jest.
 
To co? Dasz się namówić na spacer zapoznawczy?
Pozdrawiam,
Tekila

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.