TEOŚ vel ZENUŚ

Napisany przez identek . W dziale Galeria

TEOŚ vel ZENUŚ OK. 3 LATA 616093900974235 (21/21)
WIELKOŚĆ: PONIŻEJ ŚREDNIEJ
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: 9

SZYBKA ŚCIAGA:
– pogodny, łagodny, aktywny
– lubi długie spacery i zabawę
– dobrze chodzi na smyczy
– do nawiązania bliskiej relacji potrzebuje odrobiny czasu

 
Dzień dobry, nazywam się Teodor Zenobiusz Haller. W połowie stycznia błąkałem się po Al. Hallera w Gdańsku, gdzie spotkałem Miłą Panią, która dała mi moje pierwsze imię i znalazła mi schronienie w Promyku. Drugie imię dostałem od Wolontariusza, któremu wpadłem w oko. Obu moich nowych Przyjaciół gorąco pozdrawiam!
 
Słyszałem jak mówili, że z drogą do nowego Domu nie powienienem mieć problemu. Bom młody, bom mały, bom grzeczny. Jakoś tak się jednak zdarzyło, że szczęście mi jeszcze nie dopisało. Doradzono mi, żebym udał się na sesję zdjęciową – i oto jestem tutaj, aby opowiedzieć o sobie więcej.
 
Jestem wesołym i aktywnym psem. Uwielbiam harce na wybiegu. W pierwszym kontakcie bywam trochę wycofany, zapobiegliwy, ale nie sugeruj się tym – kiedy już się na Tobie poznam, oddam Ci całą swoją radość, przyjaźń i miłość.
 
Nie mam problemów z dotykiem, choć nie przepadam za poufałościami obcych osób. Gwałtownikiem nie jestem i zębów pokazywać nie lubię, ale wiedz, że obcy dotyk nie sprawia mi jakiejś wielkiej przyjemności.
 
Do innych psów jestem raczej przyjaźnie nastawiony. Wiadomo – jak ktoś awanturę wszczyna, to odpowiem, ale jak koleżeńsko zaprasza do harców, to ja pierwszy do zabawy jestem.
 
Szukam Domu aktywnego, który sprosta moim sporym potrzebom ruchowym. Domu, który będzie mnie kochał, szanował i trochę rozpieszczał, bo wiem, że dobry ze mnie pies i nawet na odrobinkę luksusu sobie zasługuję.
 
Pozdrawiam,
Teodor Zenobiusz Haller
Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.