TIARA

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOTKA TIARA OK. 8 LAT
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BIURO

Krótka ściąga:
 - spokojna, zrównoważona seniorka
 - potrzebuje bliskiego kontaktu z człowiekiem
 - testy FIV, FELV negatywne
 - adopcja po konsultacji z lek.wet

 
Dzień dobry, mam na imię Tiara.
 
Przyjechałam do schroniska pod koniec grudnia ubiegłego roku wraz z moim kocim towarzyszem Chemisem – pamiętacie go może, jeszcze niedawno sam stał na planie zdjęciowym i prosił o nowy dom, a teraz już pewnie grzeje puchaty zadek na kanapie. Nasz dotychczasowy opiekun sam już wymagał opieki, więc nie mógł dalej troszczyć się o naszą dwójkę.
 
To jest zawsze niewesoły scenariusz dla domowego kota, taki transfer wprost z fotela do klatki. Znoszę to jednak pogodnie. Jestem słodka, delikatna, łagodna i bardzo lubię bliski, fizyczny kontakt z człowiekiem. Zaczepiam, ocieram się łebkiem, pcham na kolana – całym swym ciałkiem wyrażam tęsknotę i radość z przytulania się i innych pieszczot. Być może będzie mi ciężej znaleźć nowy dom niż mojemu przyjacielowi Chemisowi – był młodszy i zdrowszy… Ja, jak może zauważyliście, nie dysponuję sokolim wzrokiem, prawda jest taka, że widzę raczej niewiele ( co zupełnie mi nie przeszkadza w normalnej przestrzennej orientacji). Prawdopodobnie też mam jakieś problemy neurologiczne, bo przekrzywiam trochę główkę na bok. Liczę jednak nieśmiało, że mój, urok, ciepło i słodycz przeważą nad zdrowotnymi dolegliwościami i komuś z Was nieodwołalnie skradnę serducho. Wszyscy mi mówią, że na to zasługuję i na pewno się doczekam.
 
Ponieważ jestem cierpliwa i bardzo przyjazna, to nie potrzebuję bardzo doświadczonego domu. Pragnęłabym jednak, by był on w miarę spokojny i cichy, bo i ja jestem dyskretną, kameralną koteczką. Dzikie harce, młodzieńcze wyprawy i podboje świata to już ja mam za sobą. Teraz pragnę po prostu i miłości i czułości. Jeśli Ty też, to chyba powinniśmy się poznać.
Pozdrawiam, Tiara.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.