TINKA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA TINKA OK. 7 LAT 616093901348390 (229/21)
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: ALDAZ
SZYBKA ŚCIĄGA:
– lubi zabawy piłką
– wesoła, rozbrykana, ufna
– zna podstawowe komendy i lubi uczyć się nowych
– potrzebuje dobrego zabezpieczenia przed ucieczką
 
Witam Was, kochani. Oficjalnie na imię mi Tinka i smutna ze mnie psinka. Nazywają mnie tu też Uciekinierką, gdyż niejednokrotnie uciekałam ze swojego boksu. Próbowałam dostać się do miejsca, w którym skończyło się moje dawne życie. Życie, za którym tęskniłam i z którego utratą ciężko mi było się pogodzić. Mówią tutaj, że to życie już minęło i przepadło na zawsze.
 
Staram się, naprawdę się staram z tym uporać i widzą to moje ciocie, że powolutku zaczynam czerpać radość też z tej mojej nowej sytuacji.
 
Na spacerach jestem otwarta, radosna i energiczna. Na wybiegu szaleję za piłeczkami i w zabawny sposób czołgam się po trawie lub śniegu. To wybieg daje mi wolność, to tu czuję zew natury i pokazuję moją prawdziwą radość. Ciocie mówią, że wspaniały to widok.
 
Wbrew przeciwnościom losu, mam w sobie wielką ciekawość świata. Inne psy bardzo mnie interesują, lubię z nimi pobiegać, gdy jesteśmy obok siebie na wybiegach.
 
Na spacerach maszeruję ładnie i znam całkiem sporo komend, na przykład: siad, łapa i leżeć. Ogólnie ładna, mądra i całkiem młoda ze mnie sunia.
 
Cóż można mi zarzucić? Wierność. Ale czy to wada? Tutaj chyba tak… Szukam swojego Człowieka na dobre i złe. Podobno wierność jest w cenie.
 
Ja wiernie chciałam wrócić do poprzedniego domu, ale teraz pozostaje mi wiernie czekać na kogoś, kto doceni moje zalety. Może to będziesz Ty?
Czekam,
Tinka
 
Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.