TOFFIK

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK TOFFIK OK. 10 LAT 616093901353768 (142/21)
WIELKOŚĆ: MAŁY
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: B-4
W PROCESIE ADOPCYJNYM

SZYBKA ŚCIĄGA:
– wesoły, łagodny, przyjacielski i otwarty
– bardzo zabiega o uwagę człowieka
– jest bardzo czuły i chętnie rozdaje buziaki
– dobrze znosi zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne
– dobrze chodzi na smyczy
– do psów neutralny
– nie powinien dużo chodzić po schodach

 
Cześć, nazywam się Toffik, to moje imię z domu, wiesz? Oprócz imienia wyniosłem z domu dziki entuzjazm względem Człowieka. I w sumie to cała moja wyprawka. Niewiele? No cóż, ja wierzę, że na nową drogę wystarczy!
 
Jestem sympatyczny, przyjacielski i bardzo otwarty. W boksie szaleńczo dopominam się o głaski i uwagę, a kiedy przekroczysz próg moich schroniskowych włości, obdarzę Cię całą miłością świata. Wejdę Ci na kolana, wyliżę Cię po twarzy… Nie przepadasz za takimi czułościami? Więc raczej się nie dogadamy, bo zasoby czułości we mnie nieskończone!
 
Na spacerki chodzę chętnie i dzielnie truchtam przy nodze. Choć najmłodszy nie jestem, to wigoru mi nie brakuje. Moje krótkie nóżki poprowadzą nas jeszcze ku niejednej przygodzie! A! Ważna rzecz w kwestiach ruchowych: jako że natura wyposażyła mnie w ciało długie, acz niskie, większość schodów jest dla mojego kręgosłupa niczym Kilimandżaro. Nie powinienem być zmuszany do codziennego forsowania pleców.
 
Do innych psów mam raczej neutralny stosunek – nie zaczepiam, nie interesuję się. Skupiam się na moim Człowieku, bo Człowiek zawsze jest dla mnie na pierwszym miejscu.
 
Jeśli szukasz kogoś, kto zawsze uśmiechnie się na Twój widok, to chętnie spróbuję sprawdzić się w tej roli. Sądzę, że podołam! Będę najlepszym przyjacielem, jakiego tylko potrafisz sobie wyobrazić!
Pozdrawiam,
Toffik
 
Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.