TOLA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA TOLA OK. 8 LAT 932001000586159 (220/19)
WIELKOŚĆ: MAŁA
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: C-5

SZYBKA ŚCIĄGA:
– łagodna, cicha, spokojna, delikatna
– w pierwszej chwili wycofana, później przytulasta i nakolankowa
– zachowuje porządek w pomieszczeniach
– toleruje inne zwierzęta
– pozwala brać się na ręce, nie ma miejsc niedotykalskich
– szuka spokojnego, cichego Domu

Dzień dobry, nazywam się Tola. Trafiłam tutaj w wyniku interwencji na początku czerwca tego roku. I choć to miejsce jest takie wielkie, a ja jestem taka mała, to jakoś się już tutaj umościłam i nie jest mi najgorzej. Choć jak tak sobie myślę, że miałby to już być mój ostatni przystanek… Robi mi się smutno.
 
Nie jestem już najmłodszą sunią, ale też moja kondycja nie jest zła. Chętnie truchtam na spacerki, eksploruję nowe przestrzenie, poznaję nowych ludzi. I choć w pierwszym kontakcie mogę wydawać się bardzo nieśmiała i wycofana, to jeśli pobędziesz ze mną chwilkę dłużej, to możesz mieć gwarancję, że właduję Ci się na kolanka, lub zachęcę łapką do głaskania. Uwieeeeelbiam pieszczoty i jestem bardzo całuśną sunią!
 
Byłabym idealną towarzyszką dla innego pieska – obojętnie jakiej płci. Inne zwierzęta akceptuję bez problemów, a w kontaktach z nimi jestem raczej wycofana. Absolutnie nie mam tendencji do rywalizowania o cokolwiek. Tutaj w boksie mieszkam z dwoma innymi pieskami i bardzo dobrze się dogadujemy, pomimo sporych różnic w temperamentach.
 
Pomieszczenia wewnętrzne znam i dobrze się w nich czuję. Bardzo sobie cenię ciszę i spokój domowego ogniska, dlatego też szukam raczej wyciszonej rodziny. Źle czułabym się przy hałaśliwych i ruchliwych dzieciach lub w domu, w którym często bywają nowi goście.
 
Choć łapki mam krótkie i trochę krzywe, to wciąż dzielnie truchtam po schodach i sprawnie omijam wszelkie przeszkody na spacerkach. Jeśli jednak zdarzy się tak, że łapki odmówią mi posłuszeństwa, to nie martw się – chętnie daję się brać na ręce, a ważę tyle, co większy pluszak, więc spokojnie poradzisz sobie z opieką nade mną.
 
Jestem mała, cicha, w Schronisku zdaję się niknąć w tym ogólnym zgiełku. W boksie przyćmiewa mnie swoim temperamentem i wszędobylskością mój kolega. Trochę się więc boję, że nawet jeśli szukasz dokładnie kogoś takiego jak ja, to mnie nie zauważysz… Pytaj o mnie, dobrze?
 
Pozdrawiam,
Tola

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.