TULIŚ

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOCUR TULIŚ OK. 3 LATA 616093901348293 (K62/21)
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
WETERYNARIA

 
-po sporych perturbacjach zdrowotnych
-niedowidzi i jest głuchy
-spokojny, bardzo towarzyski
-nie ma problemów z dotykiem
-FIV+
 


Dzień dobry, mam na imię Tuliś. I, owszem, dobrze myślicie – uwielbiam się przytulać! Jak tylko zobaczę wolne kolana od razu się na nie wdrapuję! Ale nie zawsze tak było…
 
Trafiłem do schroniska w bardzo ciężkim stanie. Dzięki schroniskowym Paniom Doktorkom udało się mnie postawić na nogi. Jednak niektóre skutki mojego pierwotnego stanu są już nieodłączną częścią mnie. Nie słyszę zupełnie nic. Gwizdali na mnie tupali, klaskali, na nic nie reaguję, nawet mi uszko się nie poruszyło w stronę hałasu. Dodatkowo mam problem z wzrokiem. Z daleka nie widzę praktycznie nic. Jedynie jakieś światło, błysk. Z bliska widzę całkiem nieźle. Teraz jeszcze mam jakieś małe dolegliwości, ale najlepiej, żebyś porozmawiał o tym z Paniami Weterynarz.
 
Na początku mocno unikałem kontaktu z człowiekiem, próbowałem walczyć i uciekać a przez wzgląd na moje zdrowie kontakt był, niestety, koniecznością. Dzisiaj zupełnie tego nie pokazuję! Nie mam żadnych problemów z dotykiem, a nawet dałem się bez problemu ubrać w szelki.
 
Teraz moim ulubionym miejscem do przesiadywania są kolana człowieka. Nie ma dla mnie lepszego miejsca. Jak zobaczę tylko, że są one wolne to szybciutko się na nie wdrapuje i wyciągam zadowolony, głośno przy tym mrucząc.
 
To chyba tyle o mnie. Czekam z niecierpliwością dom i człowieka, do którego będę mógł się przytulić.
 
Pozdrawiam,
Tuliś
 
Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.