USZEK

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOCUREK USZEK OK. 5 M-CY
SZCZEPIENIA: TAK
BIURO

Szybka ściąga:
- potrzebuje dużo zabawy
- dynamiczny
- lekko płochliwy
- adopcja po konsultacji ze schroniskowym lek.wet.

Serwus, jestem Uszek
 
koci podrostek, co ledwo pół roku niemal żyje na tym świecie, a tyle się już w nim wydarzyło, że hej! Znaleziono mnie w silniku samochodu na Angielskiej Grobli w środku lata. No, chowałem się tam jako malec, bo każda skrytka bezpieczniejsza niż otwarte pole.
 
Pokiereszowało mnie to trochę, do dziś ucho mam przesunięte i obdarte, ale bardziej mi to teraz dodaje uroku i nietuzinkowości, niż napawa grozą. Niemniej pamiętajcie! Zanim wsiądziecie do auta, zastukajcie w maskę, sprawdźcie, czy gdzieś nie schowały się kocie maleństwa, takie jak ja.
 
Trochę jestem tym wszystkim, co się wokół mnie dzieje w Schronisku, spłoszony. Dźwięki i gwałtowne ruchy trochę mnie przerastają, więc na początku w nowym domu mogę schować się pod szafę i nie wyjść przez kilka dni. Pozwól mi proszę na to, zostaw jedzenie, picie i dostęp do kuwety, aż sam sobie oswoję nowe pomieszczenia. A jak będziesz cierpliwy, to ja z chęcią się z Tobą pobawię.
 
Młodziutki jestem, ruchu potrzebuję, więc przygotuj sobie wędkę z piórkami lub kawałek sznurka, czy kulkę z szeleszczącego papieru, a szybko staniemy się najlepszymi kumplami. Nie baw się ze mną dłońmi, bo jak podrosnę, to ząbki będę miał mocniejsze niż teraz i jeszcze trochę z pewnością urosnę. Ale najważniejsze, to daj szansę podrostkowi po przejściach! Znajdziesz mnie w Biurze Schroniska.
 
Pozdrawiam, Uszek

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.