WALKER

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK WALKER 6160939019227003 (389/22)

WIELKOŚĆ: MAŁY

SZCZEPIENIA: TAK

KASTRACJA: TAK

BOKS: A 5


SZYBKA ŚCIĄGA:

– aktywny, energiczny, ekspresyjny
– wpatrzony w człowieka, uwielbia wspólne aktywności
– dobrze znosi zabiegi pielęgnacyjne
– mocno pobudzony, ale potrafi się wyciszać – będzie potrzebował jasno wytyczonych granic pomiędzy czasem odpoczynku a zabawy


Cześć, jestem Walker! No i jeśli szukasz psa, co to intelektem błyśnie przed światem, a Ty przy mnie błyśniesz jako trener klasy światowej – to już nie szukaj, takiego psa znajdziesz we mnie.

Spragniony uwagi, obecności i aprobaty człowieka – taki jestem. Praca na smaczki jest okej, ale praca za Twoją wdzięczność i zadowolenie… to już czysta magia! Najlepszym motywatorem dla mnie jest pewny siebie, konsekwentny i obeznany w psiej mowie Przewodnik. Takiego właśnie szukam.

Jako pies pracujący mam w sobie masę energii. Jestem ekspresyjny, zwinny i szybki. Jestem odważny i otwarty. Te wszystkie atuty łatwo będzie przekuć we wspaniałą wspólną przygodę – o ile Ty na przygodę jesteś tak samo otwarty jak ja.

A jaką przygodę moglibyśmy wspólnie zacząć? Hmm… W sumie to większość psich sportów mnie interesuje. Mógłbym trenować agility, bo jestem zwinny. Mógłbym zainteresować się ćwiczeniami węchowymi, bo nos mam pierwszej klasy. Mógłbym po prostu stać się mistrzem podstawowego posłuszeństwa, bo mam w sobie ogromną potrzebę bycia docenionym. Wspólne podróże, wypady, eskapady – również w to mi graj!

Wady? No tak, też jakieś mam. Nie jestem zbyt przychylnie nastawiony do innych samców. Niektórzy do wad pewnie zaliczą też to, co ja uważam za zalety: energiczność, pobudliwość, lekkie nieokrzesanie w okazywaniu miłości. No ale chyba już ustaliliśmy – w dobrych rękach te wszystkie cechy będą zaletami!

No to jak? Umówimy się na spacer zapoznawczy?

Pozdrawiam,
Walker


 

Opis przygotowany przez wolontariuszy schroniska.

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.