Ułatwienia dostępu

Logo Schroniska Promyk

Na skróty

Ważne telefony

Lokalizacja schroniska

WERMUT

czarny piesek na różowym tle

PIESEK WERMUT OK. 8 LAT 616093901926994 (339/22)

WIELKOŚĆ: ŚREDNI

SZCZEPIENIA: TAK

KASTRACJA: TAK

BOKS: A-12


SZYBKA ŚCIĄGA

– wesoły i energiczny

– towarzyski

– pieszczoch i łasuch

– pozytywnie nastawiony do innych psów

– zdarza mu się ciągnąć na smyczy

– uwielbia zabawy piłką i spacery, dużo węszy

– zachowuje czystość w boksie i nie niszczy posłań 


Jestem Wermut, zwanym też czasem Robertem – to imię z dawnego domu.

Rodzina oddała mnie do schroniska. Pamiętam ten dzień. Byłem zagubiony, przygnębiony. Jednak już pierwszego dnia przeczuwałem, że spotkam tu miłych ludzi.

Po obowiązkowej kwarantannie dostałem całkiem nową, elegancką obrożę i imię kojarzące się miłym czasem spędzanym w dobrym towarzystwie, z bogactwem aromatów, słodyczą, ale też nutą goryczy. Przyznam, że to był strzał w 10-kę! Mam bogatą, wielowymiarową i docenianą osobowość. Jestem energiczny i pozytywnie nastawiony do świata. Cieszę się życiem i kontaktem z Ludźmi. Lubię swoich psich kompanów niedoli. Moją pasją jest ruch, zabawy piłką i uwielbiam węszyć – do upojenia! Na karku mam już parę wiosen i siwizna nieco przyprószyła mój kruczoczarny niegdyś pyszczek, niejedno widziałem, przeżyłem, coś tam mam już ze słuchem, ale nic nie zmąci mego optymizmu. Oddali mnie moi ludzie – to piołunowy akcent w mym życiorysie, ale nie dominuje on całokształtu tego, jaki jestem.

Czekam na znawcę, obalającego „syndrom czarnego psa”, konesera, który zjawi się przed moim boksem i powie : „Zacny Wermucie, zapraszam Cię do mojego Domu!”

A może Tobie zawrócę w głowie i osłodzę Twoje życie?

Kłaniam się i przesyłam buziaki

słodki Wermut 

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska


Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą.