WILMA

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOTKA WILMA OK. 6 LAT
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
WOLIERA DLN.

szybka ściąga:
- bez tylnej łapki
- toleruje inne koty
– łakomczuch

Cześć,
 
jestem Wilma i czekam w Schronisku na dom już ponad rok. Szczęścia w życiu za wiele nie miałam, ale mam nadzieję, że teraz to będzie już tylko lepiej. Jestem kotem bez tylnej łapy, to pewnie pierwsze, co dostrzeżecie podczas spotkania ze mną. Nauczyłam się z tym funkcjonować i świetnie daję sobie radę. Wojowniczka ze mnie i przeciwności losu pokonuję dziarsko.
 
Czasem hardą mam minę i może na pierwszy rzut oka nie wyglądam na kociaka-słodziaka, ale otwieram się tu w Schronisku na człowieka. Po kociemu, czyli na swoich zasadach i powoli. Życie nauczyło mnie już bowiem ostrożności i że lepiej dmuchać na zimne. W Schronisku mieszkałam dotąd w wolierze z innymi kotami i to też zaakceptowałam, bo my bezdomniaki musimy trzymać się razem.
 
No i trochę łakomczuch ze mnie, na przysmaka i dobrą mięsną karmę dam się skusić prawie zawsze. Przez żołądek do serca, to może być odpowiednia maksyma na moje oswojenie w nowym domu. Marzy mi się wolność i swoboda i chętnie bym na tych trzech swoich łapkach pokuśtykała to tu, to tam, więc mam nadzieję, że dacie mi szansę. Zapraszam do Schroniska. Pytajcie o kotkę bez łapki!
 
Pozdrawiam, Wilma

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.