WOJTUŚ

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIES WOJTUŚ OK. 2 LATA 932001000586134
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: B-10

SZYBKA ŚCIĄGA:
– energiczny
– kontaktowy i radosny
– zna podstawowe komendy, dobrze reaguje na korekty
– dobrze czuje się w pomieszczeniach zamkniętych
– nie lubi innych psów


Cześć, jestem Wojtek, bo przyjechałem tutaj z Traktu św. Wojciecha. I choć „Wojtek” mi zostało, to święty to ja zdecydowanie nie jestem, choć, przyznaję, uroku mi mimo wszystko nie brakuje.
Jestem bardzo energicznym, kontaktowym psem. Szybko dogaduję się z każdym człowiekiem i w lot łapię intencje mojego Przewodnika. Znam już podstawowe komendy i chętnie nauczę się kolejnych, bo współpraca na tym gruncie sprawia mi sporą radość, przyznaję.
Dobrze czuję się w pomieszczeniach zamkniętych, gdzie staram się zachowywać nienaganne maniery.
Ja generalnie to bardzo dużo się staram: skacząc w boksie staram się zwrócić Twoją uwagę na przykład. No a mijając innego psa, to staram się go zjeść. Tak, wydało się – aureolkę z głowy strąca mi taki diabełek, co szepcze mi do ucha, że inne psy to wrogowie moi numer jeden są. Ta szczera i nieskrępowana niechęć do innych czworonogów będzie wymagała sporego nakładu pracy od mojego nowego Opiekuna. Ale czegóż to się nie robi dla miłości…?
I takoż to ja miłości właśnie szukam! Miłości, która dostrzeże te obie strony mojej osobowości: tę świętą i tę mniej świętą. Miłości, co zaakceptuje je obie i nad obiema będzie chciała pracować: szlifując moje zalety i neutralizując wady.
Czekam więc!
Pozdrawiam,
Wojtek

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.