YUKI

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK YUKI OK. 1 ROK 616093901926712 (235/22)

WIELKOŚĆ: ŚREDNI

SZCZEPIENIA: TAK

KASTRACJA: TAK

BOKS: 5


SZYBKA ŚCIĄGA:

– towarzyski, bardzo kontaktowy, otwarty na człowieka

– łagodny i dotykalski, pieszczoch
– wesoły, żywiołowy, energiczny
– zna podstawowe komendy
– zachowuje czystość w boksie


Cześć, mam na imię Yuki. Sam przyszedłem do schroniska Promyk po pomoc. To było teraz latem, gdy panowały lipcowe upały. 

Dałem się tu wszystkim poznać jako super ekstra mega pozytywny psiak.

Z jednej strony jestem wulkanem energii. Lubię bawić się piłeczkami, szarpakami, pluszakami. Z drugiej zaś, skupiam się na swoim przewodniku i uczę się pilnie. Całkiem nieźle chodzę na smyczy i znam kilka komend. Chętnie nauczę się jeszcze więcej!

Grzeczny jestem, nie demoluję boksu i wiadome sprawy załatwiam na zewnątrz. Żeby nie było tak kryształowo, przyznam, że czasem, w emocjach, zdarza mi się zaszczekać na inne psy, gdy mijam je podczas spaceru. Nie przejawiam jednak niechęci do nich.

A ponad wszystko, na pierwszym miejscu w moim sercu jest Człowiek. Najchętniej cały czas chciałbym być głaskanym i przytulanym. Bardzo potrzebuję spokojnej czułości. Sprawia mi ona wielką radość. Lubię czuć, że jestem dla kogoś ważny.

Sami widzicie, taki psi smyk ze mnie – słodki przytulak i mały wariatuńcio z wielkim potencjałem.

Szukam wspaniałego Opiekuna i najlepszego Domu, bo byle jaki to już miałem.

Do zobaczyska, Człowieki!

Yuki


Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.